Sosyal hangi tarayıcıyı kullanıyor?

Hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz?

• Google Chrome

• Microsoft Edge

• Mozilla Firefox

• Opera Classic

• Opera GX

• Brave

• Vivaldi

• Yandex

• Apple Safari

• Avast

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Her şeyim Firefox'ta kayıtlı olduğu için Firefox kullanıyorum yoksa Brave kullanırdım.

Verileri aktarmayı neden yapmıyorsun? Az önce ben denedim de Brave bir türlü aktaramadi. Çok denedim Brave her seferinde oldu diyor ama olmuyor.

Edge'in mobilde açılışta iki animasyonu var az kullanınca güzel gidiyordu ama bu ara Edge sürekli aynı animasyonu veriyor konuya bakarken değiştirmeyi düşündüm Vivaldi bakıyorum şimdi ama mobilde verileri aktaramadım yarın PC'den denerim.

Chrome'dan vazgeçemedim eğer YouTube reklam politikası iyice sıkılaşırsa Brave geçerim. Şimdi 16x reklam hızlandırıcı eklenti kullanıyorum algılamıyor.

Chrome en iyisi. Diğer hiçbir tarayıcı Google ile entegre çalışma ayrıcalığına sahip değil bir kere. Live Caption özelliği olsun, Google Lens olsun çok işimi görüyor. Okuma listesi, sekme gruplama gibi özellikler de çok işime yarıyor. Eklenti havuzu zaten çok iyi. Bütün bu özelliklerin aynı anda toplandığı başka bir tarayıcı yok.

2, 3 sene önce Firefox kullanıyordum, o çok iyi geliyordu çünkü Chrome bu kadar gelişmiş değildi. Chrome çok işe yarar özellikler getirdikten sonra Firefox vs. benim için tarih oldu. Diğer tarayıcılarda sağ tıkla görsel arayamamak bile bir eziyet.

Son düzenleme:
Chrome en iyisi. Diğer hiçbir tarayıcı Google ile entegre çalışma ayrıcalığına sahip değil bir kere. Live caption özelliği olsun, Google lens olsun çok işimi görüyor. Okuma listesi, sekme gruplama gibi özellikler de çok işime yarıyor. Eklenti havuzu zaten çok iyi. Bütün bu özelliklerin aynı anda toplandığı başka bir tarayıcı yok.

2, 3 sene önce Firefox kullanıyordum, o çok iyi geliyordu çünkü Chrome bu kadar gelişmiş değildi. Chrome çok işe yarar özellikler getirdikten sonra Firefox vs. benim için tarih oldu. Diğer tarayıcılarda sağ tıkla görsel arayamamak bile bir eziyet.

Edge sağ tıktan daha kolay şekilde sol tıkla görsel arama yapıyor. Chrome mobil ile sitelerde gezinmek eziyet reklamlar yüzünden yoksa en akıcı tarayıcı.

Edge sağ tıktan daha kolay şekilde sol tıkla görsel arama yapıyor. Chrome mobil ile sitelerde gezinmek eziyet reklamlar yüzünden yoksa en akıcı tarayıcı.
"Bir özellik varsa başka bir özellik yok" Diğer tarayıcıların özeti bu. Evet Chrome'un mobilde rezalet olduğu doğru, ben Samsung Internet kullanıyorum mobilde. Reklam engelleyici, dark mode vs. var.

Son düzenleme:
Chrome kullanıyorum. birçok yan uygulamayı içinde barındırıyor sonuçta. bulut, harita, drive, çeviri vs.

"Bir özellik varsa başka bir özellik yok" diğer tarayıcıların özeti bu. Evet Chrome'un mobilde rezalet olduğu doğru, ben Samsung ınternet kullanıyorum mobilde. Reklam engelleyici, Dark mode vs. var.

Çoğu tarayıcı öyle ama Edge bayağı geliştirdi. Edge mobilde bir şekilde akıcılık olmuyor. İnternet ile geçmiş senkronizasyonu yapılamıyor da geçmiş arama motoruna mı kayıtlıydı?

Geri
Yukarı