Sosyal Klasikleri

Makaleler
23
Yer
Antiocheia
Arkadaşlar bu konuda Technopat.net/sosyal'deki klasik şeyleri paylaşmanızı bekliyorum.
Ben başlıyorum:
Arkadaşlar bütçem 1800TL - Konuyu açan kişi. Biraz daha arttırıp daha performanslı sistem toplayabilirsiniz(2200TL'lik sistem fotoğrafı). -Öneri yapan kişi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Youtube Kanal diye arat. Yazılım/Programlama diye arat. Eski Windowsu yeni Pc de kullanma/Urun Anahtarını aktarma diye arat.

Doğru ama klasikleşti: Kardeşim o işlemci ve ekran kartı eski sana yeni nesil bir sistem toplayalım bkz: i5 6400, GTX 1060

+Merhaba arkadaşlar sistem toplayacağım öneride bulunur musunuz?
-Ben öneride bulunayım, bekle "hede hödö" işlemcileri gelecek onlar fiyat performans olacak beklersen daha iyisi toplanır.
upload_2016-9-17_10-32-28.jpeg

+Merhaba arkadaşlar 6 ay önce konu açmıştım bir arkadaş beklememi önerdi "hede hödö" işlemcileri çıktı şimdi sistem önerebilir misiniz?
-"Hölö hölö" mimarili ekran kartları çıkacak bu yeni çıkan mimari ile lak lak desteği olacak biraz daha bekle...

Bu klasiği ben de yapmıştım ama eşik noktasında olduğumuz için yaptım şimdi bekle demiyorum tabi ki her şey yenilendi daha yenisi diye bir şey yok 6 ay sonra 7 nm ekran kartları ya da işlemcileri çıkmayacak.

Böyle bekleye bekleye artık oyun oynama yaşınız da geçiyor ve oyun oynama isteğiniz kalmıyor. Bilgisayarın ekstradan vereceği 10 fps sizi çocukluğunuza geri götürmez ya da daha fazla keyif vermez. Bilgisayar oyunlarından haz alıyorsanız fazla beklemeyin. 1 ay belki beklenir ama bunun ötesi sözde paranın hakkını verme çabasıdır.

Son düzenleme:
''Yutupta gelin cevap vericez diyosunuz soru soruyoruz banlıyosunuz'' ( YouTube'den gelen çoluk çocuk modeli)
''Rucup Bultuş Supphuru unurmuyur tumum mu ?'' (2-3 kelime bir şeyler okuyup Sosyal'e kayıt olan model.)
''En iyi telefon GEME BEŞ PILAS ve ELGE Cİ DÖRT başka telefon önermiyorum'' (WebDelete ve ShiftTekno takipçileri)

''Yutupta gelin cevap vericez diyosunuz soru soruyoruz banlıyosunuz'' ( YouTube'den gelen çoluk çocuk modeli)
''Rucup Bultuş Supphuru unurmuyur tumum mu ?'' (2-3 kelime bir şeyler okuyup Sosyal'e kayıt olan model.)
''En iyi telefon GEME BEŞ PILAS ve ELGE Cİ DÖRT başka telefon önermiyorum'' (WebDelete ve ShiftTekno takipçileri)
Bir de ShiftTekno'nun(Anladınız ismi olayı bozmak istemiyorum :D . ) Sony'yi yerden yere vurması var. Sony de 'Premium' his vermiyor diyorlar. Adam daha ne yapsın titanyum mu döksün telefona? Cam yapar beğenmezsiniz, metal yapar beğenmezsiniz :D.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı