Sosyal kullanıcıları ne işle meşgul?

İşinizden memnun musunuz?

• Oy verenlerin toplamı
    184
Avrupa'da yaşayan insanların YouTube videolarını izleyip keyif çayı içiyorum. Kuryeler ortalama her siparişte 20 dolar bahşiş kazanıyormuş. Günde 5 defa dağıtıma çıksa bunlardan 20 dolar alsa 8 günde Iphone 12 alabiliyor. Yine bir ihtimal bu insan ne yemek yiyecek dersek o zaman 2 haftada yavaş yavaş çalışarak kenarına para ayırarak yine alabiliyor. İnsan bunları düşünüp düşünüp üzülüyor ne denebilir ki?

Tam olarak ne yapıyorsunuz o işte hocam? Game-tester gibi bir meslek mi?
Araçların yedek parça kontrolü. Sağlam mı değil mi? Eksik bir şey var mı yok mu? Vs. Uzuyor gidiyor.

Ben eğitim almadan uluslararası şirkete girdim, biraz torpil aldığım için olsa gerek. Açıkçası işim konusunda ne mutluyum ne mutsuzum, amacım CV geçmişi olduğu için o kadar takmıyorum. İsveç oldukça makul bir ülke aslında, Volvo'ya girsem yaşadım 😎😎

Hocam en azından uluslararası bir şirkettesiniz. Ben 2 aylık çalışma sürecimde araba için gerekli parçaları üreten bir firmada çalışıyordum.

Hocam en azından uluslararası bir şirkettesiniz. Ben 2 aylık çalışma sürecimde araba için gerekli parçaları üreten bir firmada çalışıyordum.
Ben de aynı işi yapıyorum sayılır 😅😅

Yeni konular

Geri
Yukarı