Sosyal Medya erişim sorunu

Facebook ve İnstagram'da şehitler için kötü amaçlı paylaşımlarını kaldırma çalışması ve Corona virüs kremleri satan dolandırıcılarına ait hesapların kaldırılması sebebi ile bir süre Facebook ve İnstagram da ki tüm herkes sorun yaşayabilir.

Arkadaşlar iyisini ve kötüsünü anlayabiliriz. Bunlar hep olayda kendi açıklarını saklamak için engel koyuyorlar. Bunlar ne zaman geldiyse bu ülke normale dönmedi. Din işiyle ülke yöneten devletten ne hayır beklersin? Bir de dinleri gerçek olsa, para için müslümanım derler. Bir kaç tane şehitimiz var diyen devlet adamından ne zaman hayır gelir?

Bazı şeyleri görmek için idlip komutanı olmaya gerek yok, mesela sen at gözlüğünü çıkar.
Laf salatası yapma televizyonlar zaten 33 şehitimiz olduğunu söylüyor neyi saklamaya çalışıyor olabilirler interneti kısıtlayarak tabi ki provokasyonu ve yalan haberleri gece 150 şehit olduğunu söyleyenler bile çıktı bunun önüne geçmek isteniyor o kadar.
Bilgi kirliliğinden ziyade sakladıkları bir sürü şeyler ortaya çıktı bugün.
Bende diyorum ki saklanan şey neymiş söyle bilelim bilgilenelim.

Laf salatası yapma televizyonlar zaten 33 şehitimiz olduğunu söylüyor neyi saklamaya çalışıyor olabilirler interneti kısıtlayarak tabii ki provokasyonu ve yalan haberleri gece 150 şehit olduğunu söyleyenler bile çıktı bunun önüne geçmek isteniyor o kadar.

Bende diyorum ki saklanan şey neymiş söyle bilelim bilgilenelim.

Şehit rakamlarıyla alakalı bir iddia da bulunmadım yalnız kendi kafanda bir şeyler kurup şehit rakamlarını söylüyorsun, konuyu açtım onaylanmasını bekliyorum 1 saattir.

Biraz oturup izle forumu,o zaman görürsün olup olmadığını ;) .
Evet şaşırtıcı gerçekten varmış ben iktidari hiç bir zaman desteklemedim ama böyle bir konuda söz konusu olan askerimiz en doğru adım neyse o yapılmalıdır.
Şehit rakamlarıyla alakalı bir iddia da bulunmadım yalnız kendi kafanda bir şeyler kurup şehit rakamlarını söylüyorsun, konuyu açtım onaylanmasını bekliyorum 1 saattir.
Bak şimdi burda ki açılan konu ne internetin yavaşlatılması dimi sende diyorsun ki yavaşlattılar çünkü saklıyorlar bende diyorum ki saklıyorlar ise neyi saklayacaklar bunu söyle bilgilenelim
Bende internetin yavaşlatılmasındaki nedeni söylüyorum. Amaç kötü niyetli provokasyon içeren galyana yol açabilecek yalan haberleri engellemek. Konu ile alakalı olarak. Ayrıca vpn ile her şeye erişilebilir durumda.

Son düzenleme:
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı İdlib konusunda milleti galeyana getirmeye yönelik paylaşımlar hakkında re'sen soruşturma başlattı.
Gaza gelip de yalan yanlış şeyler yazmayın arkadaşlar.
Sabredin. TSK ya güvenin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı