Sosyal medya hesaplarıma başka ülkelerden giriliyor

1673380176633.png

@BartuP ne yapmam gerek?

Aşağıya kaydırın, hangi sitelerden yediğinizi gösterecek. O sitelere tekrar giriş yapmanızı tavsiye etmem. Bazıları otomatik virüslü dosya indiren siteye dönüşmüş olabiliyor.
Yapmanız gereken şey 2 Aşamalı doğrulama ile korunduğunuzdan emin olmaktır. Bir şifreyi 2'den fazla yerde kullanmanızı da önermem

Aşağıya kaydırın, hangi sitelerden yediğinizi gösterecek. O sitelere tekrar giriş yapmanızı tavsiye etmem. Bazıları otomatik virüslü dosya indiren siteye dönüşmüş olabiliyor.
Yapmanız gereken şey 2 Aşamalı doğrulama ile korunduğunuzdan emin olmaktır. Bir şifreyi 2'den fazla yerde kullanmanızı da önermem
Wattpad diyor hocam. Sanırsam Google ile giriş yap demiştim bir aralar. Sorun yok galiba değil mi?

Wattpad diyor hocam. Sanırsam Google ile giriş yap demiştim bir aralar. Sorun yok galiba değil mi?

Sorun yok. Ama ben rahat edemedim diyorsan şifreni değiştirebilirsin. 2 Aşamalı doğrulamanın açık olduğundan emin ol. Chrome'a veya kullandığınız tarayıcılara şifre kaydetmenizi de önermem. Şifrelerinizi aklınızda tutamıyorsanız benim gibi küçük bir deftere yazıp kaybetmeyeceğiniz bir yerde saklayabilirsiniz. Benim gibi temiz Chrome seviyorsanız Tarayıcı Verilerini temizleyebilirsiniz.

NOT: Tarayıcı verileri temizlendiği zaman Chrome sıfırdan kurulmuş gibi olur. Bu da Chrome'da açık olan bütün hesaplardan otomatik çıkış yapar. Google ile giriş yaptığın uygulamalar değil sadece tarayıcı

Geri
Yukarı