Sosyal medya hesaplarıma başka ülkelerden giriliyor

Sosyal medya hesaplarının çalınmasıyla format atmanın alakasını çözmeye çalışıyorum lâkin bulamıyorum.

Mail hesabın hacklenmiş, mail ve sosyal medya şifreni değiştirip çift faktör ekle.

Bilgisayarda virüs varsa değiştirdiği anda virüsü atan adama yeni şifre düşecek bile. Belki keylogger, RAT veya başka bir şey vardı. İlk temizleyip sonra değiştirmesi daha önemli

Teşekkür ederim.

Keylogger olabilir diye dusundum hocam.

Rastgele Parola Oluşturucu | 12345'e Veda Edin | Avast bu siteden sifre yapsam olur mu yoksa kafama goremi sallıyayım.

Bilgisayarda virüs varsa değiştirdiği anda virüsü atan adama yeni şifre düşecek bile. Belki keylogger, RAT veya başka bir şey vardı. İlk temizleyip sonra değiştirmesi daha önemli.

2 gün oldu format atalı simdi sifreleri degistirecegim.bi sorun olmaz dimi

Gelişmeleri bekliyorum. Elimden geldiğince size yardımcı olmaktan mutluluk duyarım bu konuda. Zamanında ben de yaşadım bu olayları. Hesaplarımı kaybedeceğim diye ağladığım bile olmuştu o kadar gelişmişiz yani :D

Cok teşekkürler yeniden halledince buraya yeniden yazacagım.

Bilgisayarda virüs varsa değiştirdiği anda virüsü atan adama yeni şifre düşecek bile. Belki keylogger, RAT veya başka bir şey vardı. İlk temizleyip sonra değiştirmesi daha önemli
Format atmış fakat sonuç değişmemiş, yani ortada herhangi bir virüs yok. Büyük ihtimalle phising yedi.

Telefonunda da aynı Gmail hesabı açıksa ilk attığım listedeki işlemleri yap.
Şifreleri kendin oluşturmanı öneririm botun oluşturduğu şifreyi diğer kötü amaçlı botlar kırabilir.

Telefona malwerabayt iniyor mu onu indirecegimde.

Format atmış fakat sonuç değişmemiş, yani ortada herhangi bir virüs yok. Büyük ihtimalle phising yedi.

Phising ne hocam.

Ayrıca kullandığın bir veya daha fazla mail adresini aşağıdaki siteye yazar mısın?
Site senin daha önce mail adresin ile kayıt olduğun ama daha sonradan kötü amaçlı insanlar tarafından hacklenip veritabanının internete yayılıp yayılmadığını gösterir.

Geri
Yukarı