Sosyal medya için emülatör önerisi

Şu an halihazırda Bluestaks ve LDPlayer kullanıyorum. Nox üzerinden Reddit uygulaması kullanmaya çalıştım ama emülatörün söylediği "cihazınız bu uygulamayı kaldırmıyor" dedi. Ayarlardan device olayını değiştirmeye çalıştım ama birçok emülatörde de olduğu gibi tablet olarak görünüyor ve değişmiyor en azından benim akıl yürüttüğüm olay bunun üzerine. Birkaç post okuduğumda VirtualBox önerileri gördüm lakin hiç kullanmadım. Onun dışında Reddit ve farklı sosyal medyaları kullanabileceğim emülatör arayışındayım önerilere açığım. VirtualBox konusunda Android sürümlerini nereden bulacağım konusunda hiçbir fikrim yok. Bunun yasal olup olmadığı konusunda çok bilgi eksikliğim var. Yasal ise nereden bulup indirebilirim ve kurulumu Windows gibi kolay mı? VMware uygulama hakkında da pek bilgi sahibi değilim oda mı RAM ve depolama sunduğunuz sanal bir makine kurulumu mu sağlıyor? Merak ettiklerimi öğrenmek istiyorum. İyi Sosyaller dilerim.

Bluestaks bunun için işinizi görür diye düşünüyorum. Noxplayer X64 versiyonunu da deneyebilirsiniz gayet hızlı ve stabil.

İyi ama hocam Bluestaks ve LDPlayer'ı zaten kullandığımı belirttim alternatif arıyorum. Bu yazdığım emulatörler haricinde farklı bir emülatör ya da VirtualBox VMware gibi yazılımlar hakkında bilgi ve onları nasıl kurabileceğim ve konuda belirttiğim şeyler vs. vs.

Yeni konular

Geri
Yukarı