Sosyal medya uygulamaları kapatılacak mı?

336277

Hectopat
Merhaba İnternet'ten tam net bir cevaba ulaşamadığım için bunu yazıyorum. Kapatılacak mı cidden ve kapatılırsa hiç giremeyecek miyiz?

Muhtemelen olacak olan şeyin söylentisi şudur:
Türkiye sunucusu açıp, Türkiye'den giriş yapan kişilerin verilerini gerekli taktirde devlet ile paylaşan kurumlarınki açık kalacak aksi taktirde kapanacak.

Arkadaş Twitter'a isyan edersin küfürler yüzünden, onu anladım. Netfix ne? Batıyor mu? Eşcinsellik içeren diziler mi batıyor size? Kapatamazlar.

Nekşfliş

Kapatamazlar.
Ayrıca şunu merak ediyorum: Dünyada 1000 tane sosyal medya sitesi varsa bunun 1000 tane ofisi mı olacak Türkiye'de? Düzenleme de aşırı saçma bence.
Weibo diye bir sosyal medya platformundan devletin haberi var mı mesela?
Facebook, Twitter, Instagram ve Nekşfliş üzerine yoğunlaşıp kalanının ihmal edileceğini düşünüyorum.

Kapatamazlar.
Ayrıca şunu merak ediyorum: Dünyada 1000 tane sosyal medya sitesi varsa bunun 1000 tane ofisi mı olacak Türkiye'de? Düzenleme de aşırı saçma bence.
Weibo diye bir sosyal medya platformundan devletin haberi var mı mesela?
Facebook, Twitter, Instagram ve Nekşfliş üzerine yoğunlaşıp kalanının ihmal edileceğini düşünüyorum.
Muhtemelen sadece büyük siteler. Facebook, twitter, Instagram gibi. Bir de Netflix var, ne alaka anlayamadığım.

Yeni konular

Geri
Yukarı