Sosyal medyada vücutlarını sergileyerek para kazananlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

BulgarUmut

Hectopat
Yer
İstanbul
Dostlar Twitch gibi yerlerde maske takıp vücutlarını sergileyerek para kazananlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Açıkçası bu kişiler nasıl para kazanıyor onu bile anlayamıyorum. Kim neden bu tür insanlara para gönderir, abone olur ki?

Demek ki milletin çok parası var ve vücut sergileyen insanlara para göndermek istiyorlar, bir şey deme hakkım yok açıkçası, sonuçta eğlence sektörü. Vücudunu açanlar da oluşan talepin arzı işte. Sanırım içlerindeki yalnızlığı bir nebze olsun ilgi görmek için sahip oldukları parayla bu insanlara para kazandırarak baskılamaya çalışıyorlar. Gerçi kadının teki yayında 5 saniye ismini okuyup teşekkür edince ne kazanıyorsun anlamıyorum ama...

Demek ki milletin çok parası var ve vücut sergileyen insanlara para göndermek istiyorlar, bir şey deme hakkım yok açıkçası, sonuçta eğlence sektörü. Vücudunu açanlar da oluşan talepin arzı işte. Sanırım içlerindeki yalnızlığı bir nebze olsun ilgi görmek için sahip oldukları parayla bu insanlara para kazandırarak baskılamaya çalışıyorlar. Gerçi kadının teki yayında 5 saniye ismini okuyup teşekkür edince ne kazanıyorsun anlamıyorum ama...

Hocam onu da geçtim. Bir tane yabancı yayıncı var Twitch'te kadın kamera önüne çıkmadan zaman sayıyor 1 saat boyunca izledim 1 kere kameraya çıkmadı ve o kişiyi neredeyse 3-5k arası izleniyordu.

Geri
Yukarı