Sosyal hakkında ne düşünüyorsunuz?

Eski üyelerin daha bilgili ve yardımsever, eski moderatörlerin de sert ama şimdikilerden daha yetkin olduğunu düşünüyorum. Çok değil, 2 yıl öncesine kadar bu forumda 10-15 sayfa konuyla alakası olmayacak şekilde "geyik" yapılamazdı, bırakın birini rencide etmeyi haddi aşan çıkışlar bile cezayla sonuçlanırdı. Ayrıca yetkilerini arkadaşı için kullanan bir moderatör de, karşısındakine hakarete varan boyutta yorumlar yapmaktan çekinmeyen üye de, "tarafsız" bir platformda kendi ürünlerinin reklamını yapıp yanlış yönlendirmeyle üyeleri kafalamaya çalışan resmi marka hesapları da yoktu.

Eski üyelerin daha bilgili ve yardımsever, eski moderatörlerin de sert ama şimdikilerden daha yetkin olduğunu düşünüyorum. Çok değil, 2 yıl öncesine kadar bu forumda 10-15 sayfa konuyla alakası olmayacak şekilde "geyik" yapılamazdı,
Gelen gideni aratır boşa dememişler :D
Üyelerin birbirleri ile özel iletişim imkanı, kendi profil chat sayfası olmayan yani aslında sosyal olmayan, sosyal denilen ortam olarak görüyorum.
Sosyal açıklamasını forum altyapısı değiştiğinde tarafımca yapılmıştı. Sosyal olmasındaki neden Xenforo'nun İngilizcede "community" olan link uzantısının Türkçeye uyarlanmasından eklenmiştir topluluk yerine sosyal olarak düzenlenmiştir.

Moderatörlerin bazıları çok acımasız bence :) Cezasever moderatör bazıları.

Katılıyorum.

İlk defa işlediğim bir hata için ceza alıyorum. Sebebi ise sosyal dışı resim servisi kullanımı. Oysaki konuda zaten belirtmişim resim yükleme kısmını bulamadım diye daha neyin cezası bu? İnsanları yardım etmekten de forumdan da soğutuyorlar.

Verilen cezalardan hoşnut değilim.

@ShadYaqz

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı