Sosyal medyadaki Fenerbahçe taraftarı

hisa karaali

Decapat
Yer
Ispanya madrid
Daha fazla  
Meslek
Avukat
Son 2 yılda sosyal medyadaki Fenerbahçe taraftarı kadar kanser bir kitle görmedim. Adam bana diyor ' görsen Real Madrid gibi oynadık' maçı açıp izledim. Gerçekten oyun berbattı. Diğer Süper Lig maçlarını izliyorum yine iğrenç. Son haftalarda Fenerbahçe taraftarı Galatasaray'ın veya Beşiktaş'ın attığı her Golde şike olduğunu söylüyorlar. Arkadaşlar ben tekrardan İngiltere ligine dönüyorum. Kaçın kurtarın kendinizi. Biraz twitter ve diğer mecraları takip edenler fenerbahçe taraftarının nasıl olduğunu bilirler.

Son 2 yılda sosyal medyadaki Fenerbahçe taraftarı kadar kanser bir kitle görmedim. Adam bana diyor ' görsen Real Madrid gibi oynadık' maçı açıp izledim. Gerçekten oyun berbattı. Diğer Süper Lig maçlarını izliyorum yine iğrenç. Son haftalarda Fenerbahçe taraftarı Galatasaray'ın veya Beşiktaş'ın attığı her Golde şike olduğunu söylüyorlar. Arkadaşlar ben tekrardan İngiltere ligine dönüyorum. Kaçın kurtarın kendinizi. Biraz twitter ve diğer mecraları takip edenler fenerbahçe taraftarının nasıl olduğunu bilirler.
Ya sadece Fener taraftarı değil Twitter'daki çoğu holigan taraftarlar öyle.. Kusasım geliyor okuduğum zaman.

❌ Sosyal medyadaki ______ taraftarı
✅ Holigan

O takımın bu takımın taraftarı diye genelleme yapmayın. Her takımın böyle taraftarları var.
Evet bende katılıyorum size ama fenerbahçeli pek çok arkadaşım gayet normaller. Ama internettekilerin hepsi böyle beşiktaşlıdan galatasaraylısına kadar.
Ya sadece Fener taraftarı değil Twitter'daki çoğu holigan taraftarlar öyle.. Kusasım geliyor okuduğum zaman.
Katılıyorum.

Sadece Fenerbahçe değil bütün takım taraftarları arasında böyle bir kitle var. Bunlar futboldan başka gözü hiçbir şey görmeyen fanatikler. En uzak durulması gereken kitlelerden birisidir. Sırf bu yüzden Türk futbolunu bıraktım Avrupa maçlarını izliyorum arada bir.

Son 2 yılda sosyal medyadaki Fenerbahçe taraftarı kadar kanser bir kitle görmedim. Adam bana diyor ' görsen Real Madrid gibi oynadık' maçı açıp izledim. Gerçekten oyun berbattı. Diğer Süper Lig maçlarını izliyorum yine iğrenç. Son haftalarda Fenerbahçe taraftarı Galatasaray'ın veya Beşiktaş'ın attığı her Gold'e şike olduğunu söylüyorlar. Arkadaşlar ben tekrardan İngiltere ligine dönüyorum. Kaçın kurtarın kendinizi. Biraz Twitter ve diğer mecraları takip edenler Fenerbahçe taraftarının nasıl olduğunu bilirler.

Fenerbahçe taraftarı mı? Sen hangi sosyal medyayı takip ediyorsun fake profil hesabı açıp troll yapan kesimlerin çogu hangi takımı tutuyor bir bak istersen instada hangi sayfayı görsem 50 post paylaşıyorsa 30'u fenerle ilgili bu sayfaları yönetende 18 yaşında bu arada takip ettigin siteyi ya da sayfayı atar mısın kim real ya da barça gibi oynuyoruz demiş 7 yıldır günyüzü görmüyoruz.

milyonlarca taraftarı olan bi takımın taraftarlarını böyle genellemek sadece senin kaliteni gösterir.. senin karşılaştığın birkaç taraftar gerizekalı diye milyonlarca insanı genellemek için art niyetli veya saf olman lazım.

Geri
Yukarı