Sosyal medyadan kızla nasıl tanışılır?

Aranızda sosyal medyadan bir kızla tanışıp dışarıda buluşan var mı? Discord'da da kızlar oluyor mu Bi'de, oradan tanışan var mı?

Yüzlerce oldu hem de tek amaç sakin kendinden emin rahat ne istediğinden emin bir şekilde acele etmeden hem samimi hem de değerli ve özel hissetirmelisin.

Hocam yüzlerce dediniz de nereden tanıştınız ki? Daha doğrusu hangi uygulamalardan?

Instagram genelde kendi şehrimde yaşadığını bildiğim anladığım tüm kadınlarla bazen de Tinder'den falan düşüyor oradan takılıyorum tabii oradaki dateler biraz daha çok s*x üzerine geneli.

Instagram genelde kendi şehrimde yaşadığını bildiğim anladığım tüm kadınlarla bazen de Tinder'den falan düşüyor oradan takılıyorum tabii oradaki dateler biraz daha çok s*x üzerine geneli.
Hocam Tinder'da çok troll olmuyor mu genellikle? Kullansam Tinder'ı heralde trollerle karşılaşmam umarım. Bide ücretli diye biliyorum.

Hocam Tinder'da çok troll olmuyor mu genellikle? Kullansam Tinder'ı herhalde trollerle karşılaşmam umarım. Bir de ücretli diye biliyorum.

Premium alırsanız ücretli yoksa ücretsizde kullanabilirsiniz tek tavsiyem açıklamanıza ne için bulunduğunuzu ne amaçla kullandığınızı belirtirseniz daha basit olur sizin için.

Yeni konular

Geri
Yukarı