Sevilen kızla sosyal medyadan konuşma nasıl başatılır?

audiseverim

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 2060 R5 3500
Instagram'dan onunla konuşmak istiyorum, fakat story falan atmıyor ki konuşma başlatacak bir bahanem olsun. Direk "ne haber, nasılsın" gibi şeyler yazmayı düşündümde, kızla konuşmaya daha 2.5-3 hafta önce falan başladım. Evet şu an samimiyiz güzel ilerliyor, hareketleri beni cezbediyor (kendimi egolandırmak istemiyorum) fakat sosyal medyadanda konuşmak istiyorum. Hafta sonları çok sıkıcı geçiyor.

En güzelini söyleyeyim. Normal günlük hayatta konuşurken sosyal medyadan sana bahane yaratabilecek bir şeyin konusunu aç. Sonra sosyal medyadan bak şunu konuşmuştuk böyle bişi varmış diye gönder, oradan yürü.

Siz genelde hangi konular üzerine konuşuyorsunuz ona göre fikir verebilirim?

En güzelini söyleyeyim. Normal günlük hayatta konuşurken sosyal medyadan sana bahane yaratabilecek bir şeyin konusunu aç. Sonra sosyal medyadan bak şunu konuşmuştuk böyle bişi varmış diye gönder, oradan yürü.

Siz genelde hangi konular üzerine konuşuyorsunuz ona göre fikir verebilirim?
Genelde bütün konular üzerine konuşuyoruz :D

E tamam işin daha da kolay. Mesela ben muhtemelen müzikten açardım konuyu, ortak bişey bulup sonra onla ilgili bi haberi falan atardım veya mesela konser duyrulmuştur bişey olmuştur oradan başlardım yapabileceklerin sınırsız. Sonra ne kadar geri yazıyor ne kadar heyecanlı takılıyorsunuz zaten kızın hoşuna gidiyorsan seni havada bırakmaz bekletmeden yazar. Birkaç günde anlarsın hoşlanıp hoşlanmadığını.

E tamam işin daha da kolay. Mesela ben muhtemelen müzikten açardım konuyu, ortak bişey bulup sonra onla ilgili bi haberi falan atardım veya mesela konser duyrulmuştur bişey olmuştur oradan başlardım yapabileceklerin sınırsız. Sonra ne kadar geri yazıyor ne kadar heyecanlı takılıyorsunuz zaten kızın hoşuna gidiyorsan seni havada bırakmaz bekletmeden yazar. Birkaç günde anlarsın hoşlanıp hoşlanmadığını.
Hocam müzik demişken kız gitar çalabiliyor ve gerçekten sesi çok güzel, şarkılarla arası baya iyi.

Mükemmel, direkt mesela bu şarkı senin sesine bence çok iyi gider gibisinden bişey bulup atabilirsin mis gibi konu.
Ben zaten kızla sadece gerçek hayatta konuşuyorum, işleri biraz daha hızlatmak için sosyal medyadanda biraz konuşsak iyi olur diye düşünmüştüm. Tavsiyeleriniz için teşekkürler. Bir grup arkadaşla perşembe günü bir yere gideceğiz içinde o kızda var

Ben zaten kızla sadece gerçek hayatta konuşuyorum, işleri biraz daha hızlatmak için sosyal medyadanda biraz konuşsak iyi olur diye düşünmüştüm. Tavsiyeleriniz için teşekkürler. Bir grup arkadaşla perşembe günü bir yere gideceğiz içinde o kızda var
Okey bence bir şekilde konuşma başlatabilmek zor değil mutlaka çok uygun bir konu çıkacaktır. Samimiyeti ilerletmek için her yol mübah :)

Yeni konular

Geri
Yukarı