Sosyal nasıl olunur?

Buradan bak.

Resimli hee başka yerde bulamazsın.

Bak bu videoda ise bir filozof nasıl ünlü olunur tarzında taktikler veriyor bir bak derim. Ortamda bir ünün olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buradan bak.

Resimli hee başka yerde bulamazsın.

Bak bu videoda ise bir filozof nasıl ünlü olunur tarzında taktikler veriyor bir bak derim. Ortamda bir ünün olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Denemeye değer ama 2,5 Kola 10TL den fazlaydı sanırım.

Arkadaşlar okulda, mahallede, evde her yerde çok havalı biri olmak istiyorum herkesin bana bakış açısını değiştirmek istiyorum. Normalde tamamen içe kapanık biriyim ve buna artık bir son vermek istiyorum herkese gerçek yüzümü göstermek istiyorum. Bunu en iyi şekilde nasıl yapabilirim? Nasıl daha popüler biri olabilirim?
Dışarı çık, yeni insanlarla tanışmaya açık ol. Mahallende ve sık sık gittiğin yerlerde insanlarla tanışma imkanın olur.

Tek bir tavsiye vereyim; olmadığın biri gibi davranma, kendin ol.

İnsanın kendi karakteri müsait değilse bir şeye sonradan kendine bazı özellikleri ekleyebilmesi kolay değil. Ben olsam farklı ortamlara girmeye çalışırdım mesela. Şu an çevrendeki insanlarla kafan uyuşmuyor o yüzden sosyalleşemiyor da olabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı