Çözüldü "Sosyal Önerileri" ile "Kapalı Öneriler" arasında ne fark var?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

569801

Hectopat
Makaleler
4
Yakında mesaj şartlarım karşılanacağı için bir öneri yapmak istiyorum fakat bir şeyi anlamadım, Kategoriye girdiğimde bir "Sosyal Önerileri" var bir de "Kapalı Öneriler var" bunların arasında ki fark ne?

Çözüm
Sosyal Önerileri kategorisinde işlem görüp ek fikirlere kapanan öneriler o kategoriye taşınıyor. Uygulanan önerilere de Uygulandı ön eki ekleniyor, bilginize.
Sosyal Önerileri kategorisinde işlem görüp ek fikirlere kapanan öneriler o kategoriye taşınıyor. Uygulanan önerilere de Uygulandı ön eki ekleniyor, bilginize.

Çözüm
Anladım sağ olun, teşekkürler. :)

Peki bir şey soracağım, o kapalı öneriler kategorisine benim gibiler için ufak bir açıklama ekleseniz nasıl olur?

Peki bir şey soracağım, o kapalı öneriler kategorisine benim gibiler için ufak bir açıklama ekleseniz nasıl olur?

Mantıklı, bu dediğinizi yönetime bizzat ileteceğim bilginiz olsun. Teşekkürler öneri için :)

Tekrar rahatsız ediyorum kusura bakmayın ama ben kapalı önerilere de konu açabiliyorum ayrıca 1. yılım dolmamasına rağmen konu oluşturabiliyorum.

Tekrar rahatsız ediyorum kusura bakmayın ama ben kapalı önerilere de konu açabiliyorum ayrıca 1. yılım dolmamasına rağmen konu oluşturabiliyorum.

Yanlışım yoksa bilinen hatalardan biri bu, yine de yönetime ilettim bilginiz olsun. Geri bildiriminiz için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı