Sosyal Sohbet

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aslında bu sohbetin bildirimi bana yeni geldi. Hayatımda gördüğüm en boş konu ama en sevdiğim konu oldu. Bu konuyu açan kimse teşekkürler. Uzun zamandır mutlu olamıyorum senin sayende yüzümde küçük bir tebessüm oluştu.

Allahtan şehir içinde değiliz. Oturduğumuz site şehirden uzak kırsal alanda ve şehir seviyesinden yüksek. Şehire göre 3 4 derece daha soğuk oluyor. Şehir merkezine inince sıcaklık farkı çok hissediliyor. Şehir içindeyseniz dışarı çıkmayın. Bu havada işe giden, zorda olanlara Allah kolaylık versin, vallaha çok zor dayanmak.
Ben şehir içindeyim, geberiyorum desem yeridir.

Hava iyi olunca insanda iyi oluyor😇

IMG_20190629_170053.jpg

@Mehmet Halis Ortalama sıcaklık kaç derece? Burada 40 dereceye kadar çıkıyor, kliması olmayanların halini düşünemiyorum.
Sıcaklık hakkında vir fikrim yok bakmadım hiç. Gerek evin önünün açık olup evin sürekli hava alması gerek yüksekti olarak şehirden yüksek olmamız buraları serin yapıyor. Ama zaten klima çalışıyor evde. Bazen bir iş oluyor şehir merkezine inmek zorunda kalıyoruz o zaman gerçekten pişiyoruz. Bir de işi yüzünden sürekli şehre inmeleri gereken komşularımız var. Onlar gelince bi yatıyorlar yatış o yatış.

Ben de Intel HD Graphics 4600'e GTA 5 testi yapıyorum. 720p'de Medium ayarlarda 30 FPS felan alıyorum. Bilgisayar ısındıkça 10-15 FPS'e kadar düşüyor.
Bu tür konuların sonu hiç iyi olmuyor yahu :( Neyse eh işte diyelim. HD 7670M'e Furmark ile ölmeme challange yapıyorum.

Edit: 80 derece üstünü görmedi. Sağlamsın reis 😀

İntel HD Graphics 4000 ile nostalji yapıyorum.(Max Payne Half Life)

Bende bir kaç ay öncesine kadar HD 630'lu bir laptop kullanıyordum. Daha sonra topladım. Zamanla her şey olur yani. Canınızı sıkmayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı