Sosyal Sohbet

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
GTA 5 indiriyorum hala. %32 oldu. İnternet çok yavaş:(
Allahtan sadece GTAV :D
409548

Origin'in saçma sapan sorunları ile uğraşıyorum. Dün Battlefront 2'yi güncelledim, sonra bir baktım oyun açılmıyor. Bu sorunu daha önce de yaşayıp çözmüştüm fakat çözümünü hatırlayana kadar oyunu sildim. Oyunu sildikten sonra çözümü aklıma geldi; Origin'i kaldırıp yeniden yüklemek. Battlefront 2 77 GB, bu bir dramdır.

Origin, hiçbir zaman Steam kadar kaliteli olamayacak. Bıktırdı beni. Cehenneme kadar yolun var EA.

Bir süredir Farming Simulator oynuyorum, sardı vallahi :) Eskiden oynadığım 2011 ve 2013 sürümlerine kıyasla 2017 versiyonu çok gelişmiş, 2019 daha da güzel ama o oyuna o kadar para vermem ben :D
Bir de para hilesi yaptım, ne istersem alıyorum 🤣 😬
20190626222132_1.jpg

Che gitmiş. "Henta" gelmiş. Doğru yoldasın. 🤣 Hayat size güzel bugunlerinizin kıymetini bilin. Tatil nedir bilmeyen bir köleden nasihat. 🙃
Senden alacak çok nasihatimiz var abi. Sistem hakkında daha fazla şey öğrenmeliyiz. Okuyoruz ve elbet bir gün köleliğin bir parçası olacağız:)
Bir süredir Farming Simulator oynuyorum, sardı vallahi :) Eskiden oynadığım 2011 ve 2013 sürümlerine kıyasla 2017 versiyonu çok gelişmiş, 2019 daha da güzel ama o oyuna o kadar para vermem ben :D
Bir de para hilesi yaptım, ne istersem alıyorum 🤣 😬
Neden gece seninle yazışırken birden FS17'ye girdiğini anladım. Para hilesi yapmışsın 🤣
Ali'nin profiline istinaden söyledim. Aldı o mesajı. Sen aldın mı? @FCLivorno
Yoksa bu konudan da mı mensin?
Abi bu arada Che fotoğrafı forumda yasak değil. Bizzat Mikail Fidan söyledi.

Neden gece seninle yazışırken birden FS17'ye girdiğini anladım. Para hilesi yapmışsın 🤣
Niye para hilesi yapmayınca oynanmıyor mu? :) Yıllarımı verdim bu oyuna ben :p

Sis basmış ben hala çalışıyorum, emekçisiyiz mübarek XD

20190626220306_1.jpg

Kurttakimi oynayan gelsin.
Nick : xXqRaLqUrTXx
Saka maka oyun yok oynayabilecegim su anda. İnternet yok :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı