Sosyal sorumluluk ödevi için öneri

xDisturbia

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar engelli değilim farklıyım adı altında ve korona virüsü kapsamında bir proje gerçekleştirmem gerek. Ödevim tam olarak şu şekilde: Bireysel olarak istekli arkadaşlar, ana temadan kopmamak suretiyle salgınla mücadelede “Evde KAL” prensibi doğrultusunda video hazırlayabilecek ve sisteme gönderecektir. Projesini sanal uygulama şeklinde video çekerek hayata geçirecek arkadaşlar video ile birlikte 1 sayfalık proje künyesi (Projenin adı-sloganı-amacı-hedef kilitlesi ve sonuç) Word ortamında hazırlayıp sistem üzerinden gönderecekler. Videonun boyutu çok fazla olmayacak, 40 saniyenin üzerine çıkmayacaktır. Aklıma herhangi bir proje gelmedi önerileriniz varsa rica etsem yazabilir misiniz?

Aslında afiş yapmayı düşündüm aşağıda ki gibi tasarladım proje sloganını “Ben evdeyim, sende evde kal” dedim. Projenin amacını da bu şekilde belirttim. "Korona virüs sebebi ile çoğumuz evlerimize çekilmek zorunda kaldık. Aslında bu durum ne kadar kötü bir şey olsa da vatandaşlarımızın kendilerini bir an için evinden çıkamayan engelli vatandaşlarımızın yerine koymasını, Onların ne kadar zorluklar içinde yaşadıklarını düşünmelerini ve onlardan bir şeyler öğrenmemiz gerektiğini yapacağım afiş ile halkımıza duyurmayı amaçladım." iyi midir böyle?

Dosya Ekleri

• tretertreyter.jpg
    tretertreyter.jpg
    69,8 KB · Görüntüleme: 22

Yeni konular

Geri
Yukarı