Sosyal yeni sunucu sonrası öneriler

Hızlı soru gibi birşey gelsin. Örnek veriyorum bir arkadaş susturuldu ama o arkadaş itiraz ediyor hızlı soru sayesinde direk konu açmadan moderatörlerle iletişime geçebilecek.

Açıkçası ben şu emojilere "beğen" butonu var olduğu gibi "beğenmedim" butonunun da gelmesini istiyorum. Veya "katılmıyorum" butonu falan da olabilir.

Kızgın emojisi atmak istemiyorum açıkçası, kızgın değilim çünkü. Sadece o yoruma karşı bir olumsuzluğum var ve yanıt vererek konuyu kirletmek istemiyorum, işte o zamanlar bu butonları kullanmak isterim. Bu fikrimi desteğe de iletmiştim, buraya da yazma gereksinimi duydum.

@bir2bir3bir4 Aşağıda bize ulaşın kısmından zaten iletişime geçebilir. Bu biraz olmayacak bir istek. Fazlaca suistimal edilir.

@nemo Bu sefer kasıtlı beğenmeme atacaklar olacak ve emek verip ciddi konu açan insanlar üstünde bir etki bırakabilir. Güzel olur ama fazlaca suistimale yine açık bir durum.

Aşağıda bize ulaşın kısmından zaten iletişime geçebilir. Bu biraz olmayacak bir istek. Fazlaca suistimal edilir.
Bir zamanlar moderatördünüz, nasıl işlediğini biliyorsunuzdur diye düşünüyorum. Xenforo demosu açıp bize ulaşın kısmından mesaj göndermiştim. Sonra bu mesajın yöneticilere bildirim olarak gitmediğini gördüm. Peki nereye gidiyor bu mesajlar? Recep Baltaş'ın e-mailine mi :)

Geri
Yukarı