Sosyal'de en aktif kullanıcı sizce hangisi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu sene forumda Fırat Nvidiaoğulları diye biri vardı ona kıl olmuştum. AMD tarafında da GAREZ diye biri vardı forumda, vallahi bu adama AMD para verse dese beni savun, adam bu kadar savunamaz AMD'yi. Böyle bir fanboyluk hiç görmedim. Adam bildiğin İntel düşmanıydı. İntel'e garezi vardı arkadaşın.
GAREZ'i tam hatırlamıyorum ama Fırat Nvdiaoğulları çok fazla gözüme çarptı o zamanlar daha çok ekipman konularına bakıyordum sanırım.

Anakart konusu açıldığı zaman Tomahawk Max veya benim önerdiğim sistemde veya başka bir öneride onu alma "EmEsAy" al diyenler hariç problemi ve sinirlerimi hoplatan yok.

Biri bitiyor, diğeri başlıyor. Nesilleri tükenmez bunlarin. Bu yaşıma kadar tek amaci para kazanmak olan şirketleri insanlarin ölümüne neden bu kadar savunduğunu hiç anlayamadım. Babalarının olsa bu kadar savunmazlar.

Çözümü bırakarak buldum, oneririm.

@Mithat Berhan İsmini değiştirmişsin tanıyamadım başta. GAREZ FX işlemcileri yere göğe sığdıramıyordu, bu kadar körü körüne AMD'yi amaçsızca savunan birini hiç görmedim.
Çözümü bırakarak buldum, oneririm.
En mantıklı çözüm bu. Nedense bu tipler telefon kategorisine pek sıçramadılar yoksa oradan da soğuturdular beni. Gerçi hala oralara böyle uğrayan tipler oluyor, Samsung alma 2-3 ay sonra kasıyor diyenler hala var elbette. Dediğin gibi bunların nesilleri bitmiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı