Sosyal'de en az uyarısı olan kişiler kimler?

@463895 önceden cezalıyken kendimizi rapor ederek soramıyorduk. Ben de bir mesajım sonucunda 1 sene banlandım ve ertesi gün yeni hesap açarak ban sebebimi sormak istedim.

Sonrasında bir baktım. O hesap kapatıldı ve çoklu üyelik cezası verildi. Burada çoklu üyelik açmayı savunmuyorum, orada yanlış anlaşılma olmasını istemem. Sonrasında da hiçbir şekilde sesimi duyuramadım, ben de yeni hesap üzerinden devam etmek istedim. Her yolu denememe rağmen yeni hesap açamadım, deneye deneye 9 kez ceza almışım.

Bu arada bana yetkili olmaya çalışıyorsun diyen kişiler de bu mesajımla artık daha da demez umarım. 9 çoklu üyelik cezam bulunmakta. Moderatör alım şartları değişmediği sürece yetkili olabilmem mümkün değil.

@463895 önceden cezalıyken kendimizi rapor ederek soramıyorduk. Ben de bir mesajım sonucunda 1 sene banlandım ve ertesi gün yeni hesap açarak ban sebebi mi sormak istedim.

Sonrasında bir baktım. O hesap kapatıldı ve çoklu üyelik cezası verildi. Burada çoklu üyelik açmayı savunmuyorum, orada yanlış anlaşılma olmasını istemem. Sonrasında da hiçbir şekilde sesimi duyuramadım, ben de yeni hesap üzerinden devam etmek istedim. Her yolu denememe rağmen yeni hesap açamadım, deneye deneye 9 kez ceza almışım.

Bu arada bana yetkili olmaya çalışıyorsun diyen kişiler de bu mesajımla artık daha da demez umarım. 9 çoklu üyelik cezam bulunmakta. Moderatör alım şartları değişmediği sürece yetkili olabilmem mümkün değil.

Ben onun metodunu buldum ama kimseye demiyorum :) Hesap falan da açmadım :)

Son düzenleyen: Moderatör:
@ShadowFighter şu saatten sonra metodunu bilsem ne olacak ki? :D Zaten yetkili olma vs. gibi bir amacım yok. Forum üzerinde de beni bilenler bu hesabımla tanıyor beni. Kısacası ikinci bir hesaba gerek yok.

@Disty, gerçekten korkunçmuş. Kaldı ki millet iki hesap niye kullanmak ister ki? :D Benimkinin sebebi buydu. Çoklu üyeliği savunmuyorum ama bence mantıklı bir sebepti benimki :D

2 tane uyarı aldım.

Birisi ilginç ilginç mesajları olan sosyopatın tekiydi. Hedef göstermişim diye uyarı almıştım. Diğeri de boş boş tartışıyordu. Hakettiği cevabı verince aşağılamışım diye uyarı aldım :D

57. Birkaç ceza haksız yere aldım ama onları da saymazsak 55 civarına düşer.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı