Sosyal'de her şeye "hahaha" atan kitle

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence ifadeler kökünden kalkmalı. Bazen durduk yere kızgın atan, inanılmaz atan kitle oluyor. Belirli kişilere ifade verme ödülü verilse daha güzel olurdu.

Ben nedense bu hahaha kitlesinde fazla nefret ediyorum. Ciddi bir şey yazıyorsun: Hahaha, Soru soruyorsun: Hahaha, Doğru dürüst bir çözüm verdiğinde ise gene, hahaha. Bu kitleden kesinlikle uzak durun. Hatta raporlayın elinizden geldiğince. Gerçi bunlara da pek takılmayın. Çok da kötü bir şey değil. Ama bir yandan da sinir bozucu. Bu kitlenin Technopat'tan arındırılması veya düzeltilmesi gerekiyor.

Bu nasıl yazı resmen resmi açıklama yazısı sanki.
Beğenmeme butonu gelmeli kesinlikle.
Ben de buraya üye olduğumdan beri bunu düşünüyordum.
Beğenmedim ifadesi gelirse, her yoruma beğenmedim ifadesi gelecek.
Sonra ise hahaha kitlesinin rakibi olan, beğenmeme rakibi doğacak sonra Technopat'ta uzun bir savaş olacak. Ve biz ne yapacağız? Biz de savaşa katılacağız.

Biz Recep Baltaş'ın askerleriyiz!

Bence ifadeler kökünden kalkmalı. Bazen durduk yere kızgın atan, inanılmaz atan kitle oluyor. Belirli kişilere ifade verme ödülü verilse daha güzel olurdu.
Bu bayağı saçma olur.
Beğenme ifadesi teşekkürler anlamına geliyor aynı zamanda. Kurallarda teşekkür etmek yerine ifade bırakın gibi bir şey yazıyordu. İfadeler kalkar ise bu sorun olur biraz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sosyal'de her şeye "hahaha" bırakıp egosunu gösteren insanlardan bıktım. Kitleyi düşürmekten başka bir işe yaradığınız yok. Karşınızdaki insanın bir bilmediği olabilir, böyle durumlarda neden gülersiniz ki?
Mesala ben de satış yapıyorum satışlarıma "hahaha" atıyolar. Galiba atınca mutlu oluyorlar.

Bu baya saçma olur.
Beğenme ifadesi teşekkürler anlamına geliyor aynı zamanda. Kurallarda teşekkür etmek yerine ifade bırakın gibi bir şey yazıyordu. İfadeler kalkar ise bu sorun olur biraz.
Doğru yani kaldırılmak yerine sürekli hahaha atanlar bir süreliğine ifade atamamalılar.

Ben nedense bu hahaha kitlesinde fazla nefret ediyorum. Ciddi bir şey yazıyorsun: Hahaha, Soru soruyorsun: Hahaha, Doğru dürüst bir çözüm verdiğinde ise gene, hahaha. Bu kitleden kesinlikle uzak durun. Hatta raporlayın elinizden geldiğince. Gerçi bunlara da pek takılmayın. Çok da kötü bir şey değil. Ama bir yandan da sinir bozucu. Bu kitlenin Technopat'tan arındırılması veya düzeltilmesi gerekiyor.

Bu nasıl yazı resmen resmi açıklama yazısı sanki.

Ben de buraya üye olduğumdan beri bunu düşünüyordum.

Sonra ise hahaha kitlesinin rakibi olan, beğenmeme rakibi doğacak sonra Technopat'ta uzun bir savaş olacak. Ve biz ne yapacağız? Biz de savaşa katılacağız.

Siz de karşılık verin hocam. Mesela bazen, benim yorumuma gereksiz kahkaha geliyor. Ben de ne yapıyorum? Gururla karşılık veriyorum.

Bu bayağı saçma olur.

İnsanlar forumda inanılmaz ifadesini şaşırmak yerine değil, "sen ciddi misin ya?" yerine kullanıyor. İfadeler yanlış bir biçimde kullanılıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı