Sosyal'de her şeye "hahaha" atan kitle

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sosyal'de her şeye "hahaha" bırakıp egosunu gösteren insanlardan bıktım.
Bir şey komik gelmiştir gülmüştür, ne şekilde komik geldiği önemli değil. Bu ülkede gülmeye, kahkaha atmaya neden bu kadar tepki veriliyor anlamıyorum. :D

Yemin ediyorum şu ifade verilebilse ( 🤬 ) bundan ( 🤣 ) çok daha az tepki çekecek. :D Birinde küfrediyor kızgın şekilde, diğerinde gözlerinden yaş gelerek gülüyor işte. Ne var bunda bu kadar tepkili olacak? 🤣

@Lubertusss muydu neydi adı, öyle bir şeydi. Her neyse ta kendisi olur, istisnasız her şeye gülücük atar.

Ya doğru da, olay gereksiz derecede hahaha atanlar. Bir yerde komiklik olmamasına rağmen hahaha atanlardan bahsediyor.
Karşılıklı kahkahalaşırsınız işte ne olacak ki bu kadar rahatsız oluyor insanlar forumda atılan bir ifadeden dolayı? Çok kafaya takıyorsunuz bu tür önemsiz şeyleri, sağlığınıza yazık. Gerçekten diyorum, bunları bu kadar kafaya takıyorsanız hayat sizleri çok üzer. :D

Karşılıklı kahkahalaşırsınız işte ne olacak ki bu kadar rahatsız oluyor insanlar forumda atılan bir ifadeden dolayı? Çok kafaya takıyorsunuz bu tür önemsiz şeyleri, sağlığınıza yazık. Gerçekten diyorum, bunları bu kadar kafaya takıyorsanız hayat sizleri çok üzer. :D
Tamamdır. @Herixa gibi demek isterim ki, sizin dediklerinize saygı duymak lazım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı