Sosyal'de her şeye "hahaha" atan kitle

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
🤣🤣🤣 Gülmek yasak olmuş….

Sinirlenme hemen kahkaha reis...
Herkesin bildiği bir küfürün kısaltması, normalde küfür skalam çok geniştir ama bu klasiklerden. Bildiğin küfürleri say, bir tanesinin 3 harfli olan kısaltması.
1620243816970.png

Screenshot_2021-05-05-22-41-44.jpeg

@st_140523 konuda bahsettiğimiz kitle için mükemmel bir örnek! Gördüğünüz gibi bu tür insanlar "hahaha" ifadesini gereksiz kullanıyor. Artık egolu mu dersiniz yoksa kendini çok komik mi sanıyor dersiniz orası size kalmış. Bize örnek olduğu için ödül olarak "gereksiz ifade kullanma" raporu ödülünü kazandı!

Beğenmeme emojisi olmadığı için gülme emojisi atanlar da var. Aslında beğenmeme emojisi gelse fena olmaz.

Eki Görüntüle 1009274
@st_140523 konuda bahsettiğimiz kitle için mükemmel bir örnek! Gördüğünüz gibi bu tür insanlar "hahaha" ifadesini gereksiz kullanıyor. Artık egolu mu dersiniz yoksa kendini çok komik mi sanıyor dersiniz orası size kalmış. Bize örnek olduğu için ödül olarak "gereksiz ifade kullanma" raporu ödülünü kazandı!
Daha kazanmadım.

Çok okumadım. Sadece profilinin üstünde ks yazan mesajlar haha attım. Yav suçluysam rapor edin banlasın moderatörler. Zorlamaya gerek yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hayırlı olsun banınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı