Sosyal'de (!) İfadesinin çok kullanılması

• Konuyu başlatan Frik
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 56
  • Görüntüleme 3B
Lafımı anlamayan cahil...

Neyse, uzatmayalım.
Cahil mi? "(!) koymamız sebebi; ironiyi anlamak için koyuyorlar. Bazıları anlamıyorlar, çünkü herkesin kapasitesi aynı değil." Bu mesaj bana değil mi? Hala bir şeyler anlatma derdine girmişsin. Aslında üstte mesajımda buna gerek olmadığını görmen gerekirdi. Zaten sizin gibiler direkt karşıdaki insanı cahillik ile suçlar.

Cahil mi? "(!) koymamız sebebi; ironiyi anlamak için koyuyorlar. Bazıları anlamıyorlar, çünkü herkesin kapasitesi aynı değil." Bu mesaj bana değil mi? Hala bir şeyler anlatma derdine girmişsin. Aslında üstte mesajımda buna gerek olmadığını görmen gerekirdi. Zaten sizin gibiler direkt karşıdaki insanı cahillik ile suçlar.
Hahahahha...

Cidden komiksiniz...

"Küçük kardeşlerimiz sürekli bir ironi peşinde olduğu için bu tip mesajlardan binlerce bulabilirsiniz"

Bunu niye yazıyorsun o zaman cahil kardeşim?

Daha kendisinin yazdığı mesajı anlamıyor maalesef...

Uzatmanın anlamı yok zaten.

Hahahahha...

Cidden komiksiniz...

"Küçük kardeşlerimiz sürekli bir ironi peşinde olduğu için bu tip mesajlardan binlerce bulabilirsiniz"

Bu tartışmayla beraber 6.000 mesaj oldunuz hocam. Ayrıca @Nakerosu ve @Hypeer bunun tartışmasını yapmanın bir anlamı yok.

Hahahahha...

Cidden komiksiniz...

Senin cidden okuduğunu anlama problemin var. Yaşın kaç bilmiyorum fakat ya git mesajları tekrar oku yada başkası anlayıp sana aktarsın. Senin gibilerle gerçekten uğraşmaya değmez.

Senin cidden okuduğunu anlama problemin var. Yaşın kaç bilmiyorum fakat ya git mesajları tekrar oku yada başkası anlayıp sana aktarsın. Senin gibilerle gerçekten uğraşmaya değmez.
Hala anlama problemi var diyor yahu...

Bu mesajın üzerine açıklama yapmışım, hala anlamıyorsun...

Cidden çocuklara laf anlatmak zor...

Hala anlama problemi var diyor yahu...

Bu mesajın üzerine açıklama yapmışım, hala anlamıyorsun...

Cidden çocuklara laf anlatmak zor...
Öncelikle ben 25 yaşındayım. Bu "Küçük kardeşlerimiz sürekli bir ironi peşinde olduğu için bu tip mesajlardan binlerce bulabilirsiniz" mesajını açıklamak gerekirse, çoğu konunun içine girip ironi yapmaya çalışan bir ergen sürüsü var. Buna sende dahil oluyorsun. Hatta bazıları ciddi ciddi yazıyor fakat rezil olduğu için ironi yaptım diye bunun arkasına sığınıyor. Yani senin bana ne anlatmaya çalıştığını bilmiyorum fakat umarım bu mesajı okuduktan sonra hala bir şeyler anlatma derdine girmezsin. Çünkü bir daha cevap vermeyi düşünmüyorum. Kolay gelsin.

Geri
Yukarı