Sosyalde önerilen konular kapandı mı?

1660033759435.png

Bende de aynı. 2 gün önce de konulara giremiyordum ama sonradan düzelmişti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim düşüncelerime göre Technopat Sosyal bir ara uzun bir süre boyunca çökecek. Hemen hemen her girdiğimde sunucu uyarısı alıyorum sunucuya ulaşılmıyor diye. Ama Cloudflare'dan. Bir de bence bu ulaşamama sorunları bence yeni eklenen özelliklerin fazla kaynak tüketmesinden dolayı oluyor. Buradan @Recep Baltaş 'a sesleniyorum, lütfen artık bu sunucu sıkıntıları olaylarını çözün. Bir süre sonra insanın canını sıkıyor bu durum ve üye sayısı kaybetmenize de neden olabilir.

Benim düşüncelerime göre Technopat Sosyal bir ara uzun bir süre boyunca çökecek. Hemen hemen her girdiğimde sunucu uyarısı alıyorum sunucuya ulaşılmıyor diye. Ama Cloudflare'dan. Bir de bence bu ulaşamama sorunları bence yeni eklenen özelliklerin fazla kaynak tüketmesinden dolayı oluyor. Buradan @Recep Baltaş'a sesleniyorum, lütfen artık bu sunucu sıkıntıları olaylarını çözün. Bir süre sonra insanın canını sıkıyor bu durum ve üye sayısı kaybetmenize de neden olabilir?

Bende de oldu geçen haftalarda ama 1 kere ve uzun sürdü. Bir tarayıcıda girip diğerinde girmeme gibi.

Çözemezlerse diğerleri gibi sonu olur ama ben Technopat ailesine güveniyorum. En iyi forum desteği.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı