Sosyal'de olan değişiklikler oylama ile yapılmalı

Sizce de değişiklikler üyeler tarafından oylandıktan sonra mı gelmeli?

• Evet.

Oy: 88 72,1%
  • Hayır, moderatörler arası konuluşup eklenmeli.

Oy: 34 27,9%

• Oy verenlerin toplamı
    122
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bazı konular için evet katılırım. Ama son güncelleme forumun kalitesi açısından bence önemli.

Bu değişikliğin sadece tasarımsal bir değişiklikten ibaret olmadığı belli çünkü bomboş ve berbat gözüküyor. Gözü olan birisi yapmaz zaten bunu sadece tasarım değişikliği için.

Bazı kişiler muhattabı olduğu kişileri mesaj ve beğeni sayısına göre yargılıyordu. Bunu engellemek için yapıldığını düşünüyorum ki eğer öyle ise iyi bir iş çıkardığınızı söyleyebilirim fakat oraya başka bir şey koyabilirsiniz aşırı boş kalmış çünkü.

TechPowerUp'ın forumunda olduğu gibi bir "Sistem Özellikleri" yeri eklenebilir mesela. Böylece üyeler imzalarına yazmak zorunda kalmazlar.

Örnek:
Screenshot_3.jpg

Bu değişikliğin sadece tasarımsal bir değişiklikten ibaret olmadığı belli çünkü bomboş ve berbat gözüküyor. Gözü olan birisi yapmaz zaten bunu sadece tasarım değişikliği için.

Bazı kişiler muhattabı olduğu kişileri mesaj ve beğeni sayısına göre yargılıyordu. Bunu engellemek için yapıldığını düşünüyorum ki eğer öyle ise iyi bir iş çıkardığınızı söyleyebilirim fakat oraya başka bir şey koyabilirsiniz aşırı boş kalmış çünkü.

Techpowerup'ın forumunda olduğu gibi bir "sistem özellikleri" yeri eklenebilir mesela. Böylece üyeler imzalarına yazmak zorunda kalmazlar.

Örnek:
Eki Görüntüle 703015

Sayaçlar hala gözüküyor. Resimdeki hangi forumsa iyi bir forummuş. Artık diğer forumlar çöp değil bu değişiklik sayesinde.

Yönetim daha iyi bilir bunları. Onlara kalmış bir şey ama seçenek sunmak isterlerse güzel olabilirdi aslında.

Yönetim daha iyi bilir bunları. Onlara kalmış bir şey ama seçenek sunmak isterlerse güzel olabilirdi aslında.

Müjde! Sanırım isteklerimizi dikkate aldılar. Geri gözüküyor hepsi. Teşekkür ederim yönetime. :)

Yine iyisiniz köftehorlar, mesaj ve beğeni sayılarınızla egonuzu daha çok tatmin edebilirsiniz... 🤣

Teknik bölümlerde yine fazla mesajı olan biri, daha az mesajlı ama daha doğru bir tavsiyede bulunanların önüne geçecek. Her yeni üye mesaj ve beğeni oranına bakacak, ben de beğenileri basayım diyecek ve beğeni oranınız yükselmeye devam edecek. Arada bazı konularda da benim X mesajım var senin Y mesajın var, ben daha kıdemliyim benim dediğim doğrudur diyenler çıkmaya devam edecek. En iyi cevabı veren az mesajlı kişiler yerine daha fazla mesajı olan, daha sonra aynı cevabı vermiş kişilere en iyi cevap basılmaya devam... Kendinizi tatmin edebileceğiniz başka hiçbir şey mi yok hayatınızda anlamadım ki.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı