Sosyal'de sürekli sorulan soruların basit cevapları

WaiiXD

Hectopat
Makaleler
4
Sanırım açtığım en yararlı konulardan birisi olduğu için mutluyum ve sözü kısa kesip hemen konuya giriyorum.

XXX yaşındayım boyum kısa mı? / uzun mu
Öncelikle bu sorunun cevabı çok basit ama çok basit olmasına rağmen neden bu kadar kez konusunun açıldığı bir şey olduğunu anlamış değilim.
Cevabı kısa kesip veriyorum: genetik ve spor ile ilgilidir dostlarım. Aslında cevabı tam olarak spor değil ama sporun bile 4-5 cm katkısı olabilir ya da olmayabilir de ama bildiğimiz bir gerçek varsa o da her türlü sizin vücudunuzu geliştirdiğidir.

16 Yaş altı aşk konuları
16 yaşın altındaki dostlarım hepinizden üzgünüm ama sizin ilişkileriniz en fazla 6 ay sürecektir(istisna olmazsa).
Şimdi neden 16 yaş altı dediğimi anlatayım 16 yaş altı ilişkilerin neredeyse %80'i çıkar uğruna olduğundan, 16 yaşın üzerine çıkıldıkça zaten çıkarcılık azalacağından daha sağlıklı bir ilişki olacağını düşünüyorum.(bu arada bu dediklerimde istisnalar olabilir çünkü aşk saçma sapan, orantısı olmayan bir konu)

Bilgisayarım XXX oyununu kaldırır mı?
Bu tip konulara karşı değilim sadece sistem belirtmeyenler için karşıyım.

Konuyu açmadan önce konunun çözümünü araştırmamak (örneğin: CS:GO XXX hata kodu oyun çöküyor)
Bakın şimdi bu konulara da karşı değilim "neden" diye sorarsanız eğer, adam belki araştırıp sonucunu bulamadı son çare olarak da buraya konu açtığı için.
Evet şimdi deneyip denemediğini anlayamayız ama Google'da 2 saniyelik bir arama yapıp bir sürü çözüm buluyorsam ve çözümler birbirinden farklıysa ben buna gıcık olurum.

Daha fazla biliyorsanız eklemek serbest dostlar.

Şimdi neden 16 yaş altı dediğimi anlatayım 16 yaş altı ilişkilerin neredeyse %80'i çıkar uğruna olduğundan, 16 yaşın üzerine çıkıldıkça zaten çıkarcılık azalacağından daha sağlıklı bir ilişki olacağını düşünüyorum.
Tam tersi olmasın? 😃 Lise aşkları gelip geçici olduğu bir gerçek, ama yaşınız ilerledikçe asıl çıkar ilişkileri o zaman başlıyor. Eğlenmenize bakin, kız beni terk etti diye üzülüp hayata küsmeyin. Daha iyileri var her zaman. 😃

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı