Bilgisayar ile İlgili Soruların Cevapları

Ömer Akpolat

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
donaım.jpg
Soruların çoğunu çözdüm ama sorular çok çelişkili. Sizden cevaplamanızı istiyorum.

Eki Görüntüle 133523

Son düzenleme:
Ayaküstü bilişim teknolojileri sınavına sokma insanları :) Çelişkide olduğun soruları yaz, net bir cevap vereyim.
Bazı öğretmenler soruyu yeteri kadar net bir biçimde sormadıklarından dolayı öğrenciler çelişkiye düşebiliyor haklı olarak.

Sıkıntılı bir soru ise söylerim, hocana itiraz edersin gönül rahatlığı ile.

ORC'nin uygulamaları falan da var hatta, klasik tarama yapan yazıcıdan kastı herhalde bir sağ bir sol bir sağ bir sol ilerleye ilerleye tarayan tarzdan bahsediyor olmalı.
ORC hızlıdır, ayrıca ORC ile metinler algılanıyor, değiştirilebiliyor. Telefon uygulamaları da mevcut.

Ben tahmin ediyorum ki ORC'nin kapladığı yer daha fazladır. Yarın araştırıp daha net bir bilgi veririm yinede. Bu bilgiyle sınava girsem B yapardım herhalde.

ORC'nin uygulamaları falan da var hatta, klasik tarama yapan yazıcıdan kastı herhalde bir sağ bir sol bir sağ bir sol ilerleye ilerleye tarayan tarzdan bahsediyor olmalı.
ORC hızlıdır, ayrıca ORC ile metinler algılanıyor, değiştirilebiliyor. Telefon uygulamaları da mevcut.

Ben tahmin ediyorum ki ORC'nin kapladığı yer daha fazladır. Yarın araştırıp daha net bir bilgi veririm yinede. Bu bilgiyle sınava girsem B yapardım herhalde.
Sınavım yarın sabah hocam burda olmayan soruları burda sormamda sakınca varmıdır ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı