Sosyal'de ZorinOS kategorisi açılmalı

Mergen Tengri

Hectopat
Makaleler
8
Daha fazla  
Meslek
Tekno-Lokum
Technopat Sosyal'de GNU/Linux bölumü icin ZorinOS kategorisi açılırsa harika olur.
Çünkü azınmayacak kadar kullanıcısı olan bir işletim sistemi. Dünya'da en çok kullanılan 11. Linux dağıtımı (Distrowatch'a göre).

Son düzenleyen: Moderatör:
Diğer İşletim Sistemleri kısmı var zaten…

Bence gerek yok. En yaygın ve bilinenlerin dışında her OS'nin kategorisinin olması gereksi.

Bence gerek yok. En yaygın ve bilinenlerin dışında her OS'nin kategorisinin olması gereksi.
Ama en yaygın 11. Dağıtım.
AlmaLinux'u kullan yok ama onun da konusu var.
Hatta AlmaLinux'ta sadece 2 konu var. Ama ZorinOS için onlarca konu var.

Distrowatch verileri saçmalık. Şeffaf değil ve sayımın neye göre olduğu net değil.

Gerek yok. Tabanlar disinda acilmasi da cok gerekli degildi. Ben de NixOS istiyorum o halde. Baskasi da Kaisen istiyor...

Yıllardır 1. sırada olan MX'i kullanan kaç kişi gördün örneğin? Rakiplerinden hiçbir üstünlüğü olmayan bir dağıtım, ortada bir kullanıcı kitlesi de yok ama yıllardır birinci sırada, buyur sana Distrowatch.

Techradar'a göre yılın en iyi 2. Dağıtımı: Zorin OS. Geekforgeeks.org'a göre 7. Dağıtım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…