Sosyal'de ZorinOS kategorisi açılmalı

Mergen Tengri

Hectopat
Makaleler
8
Daha fazla  
Meslek
Tekno-Lokum
Technopat Sosyal'de GNU/Linux bölumü icin ZorinOS kategorisi açılırsa harika olur.
Çünkü azınmayacak kadar kullanıcısı olan bir işletim sistemi. Dünya'da en çok kullanılan 11. Linux dağıtımı (Distrowatch'a göre).

Screenshot_20220109_211116_com.brave.browser.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Technopat Sosyal'de GNU/Linux bölumü icin ZorinOS kategorisi açılırsa harika olur.
Çünkü azınmayacak kadar kullanıcısı olan bir işletim sistemi. Dünya'da en çok kullanılan 11. Linux dağıtımı (Distrowatch'a göre).

Eki Görüntüle 1265864
Diğer İşletim Sistemleri kısmı var zaten…

Gerek yok. Tabanlar disinda acilmasi da cok gerekli degildi. Ben de NixOS istiyorum o halde. Baskasi da Kaisen istiyor...

Yıllardır 1. sırada olan MX'i kullanan kaç kişi gördün örneğin? Rakiplerinden hiçbir üstünlüğü olmayan bir dağıtım, ortada bir kullanıcı kitlesi de yok ama yıllardır birinci sırada, buyur sana Distrowatch.

Yıllardır 1. sırada olan MX'i kullanan kaç kişi gördün örneğin? Rakiplerinden hiçbir üstünlüğü olmayan bir dağıtım, ortada bir kullanıcı kitlesi de yok ama yıllardır birinci sırada, buyur sana Distrowatch.
Techradar'a göre yılın en iyi 2. Dağıtımı: Zorin OS. Geekforgeeks.org'a göre 7. Dağıtım.
Screenshot_20220109_215431_com.brave.browser.jpg

Screenshot_20220109_215537_com.brave.browser.jpg

Geri
Yukarı