Sosyal'deki En İyi Arkadaşınız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yok hocam bugun RX 480 yerine illa GTX 970 alin desiler ya kndan oyle yazdim :D. Degistireyim hemen :).
Vatan Bilgisayar degisti ise oneririz ama benim gozumde degismesi icin oncelille calisanlar degismeli bir, kendi cikarlarina gore sistem tavsiye etmek yerine kullanicilar icin iyi olani tavsiye etmeli, acilmis, deforme olmus VB. urunleri gece indirimi adi altinda satmasin ve son olarak en onemlisi su rafalrdaki Everest ve Frisby icin ayrilmis ozel bolumu kaldirsinlar :).

ExpertMurder'i unutur muyum :D? Genede bu gruba girmek icin biraz daha tecrubenizin olmasi lazim :D.

Aaa beni tanımayan biri. Her gün foruma giriyor musunuz? Her gün foruma girip beni tanımamaya imkan yok. İsterseniz beni @BERWAR @Jira @Barış Tolon @Silinen üye @ibrahim zdemir @Neko gibi kişilere sorabilirsiniz. Ayrıca şimdiye kadar çok az bilgi vermişimdir :D Bilgime güveniyorum yani. @Türkün Gücü @Tolga Uysal

Aaa beni tanımayan biri. Her gün foruma giriyor musunuz? Her gün foruma girip beni tanımamaya imkan yok. İsterseniz beni @BERWAR @Jira @Barış Tolon @Silinen üye @ibrahim zdemir @Neko gibi kişilere sorabilirsiniz. Ayrıca şimdiye kadar çok az bilgi vermişimdir :D Bilgime güveniyorum yani. @Türkün Gücü @Tolga Uysal
:D Her gün forumdayım, evet. Sizi görmüşlüğüm de var bir iki kere. Bu konu vesilesiyle konuşmuş, tanışmış olduk. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı