Sosyal'e yeni üye olan kişilerin ilk mesajları incelenmeli

@GoofBro genel olarak benim beğendiklerime kızgın atmışsınız, neden?
Konuda ki rahatsızlığınız ve karşıt düşünceniz/öneriniz nedir?
Screenshot_1.png

Tüm mesajlara atmış :) .
Uykusu tutmamış herhalde arkadaşın.
Oysaki tüm öneriler gayet yerinde ve mantıklıydı...

Bu "kizgin" ve "hahahha" ifadelerini yerine uygun kullanan kitle %10'u gecmiyor.
Tamam eyvallah hadi nefret edersin fikirden, kızgın kullanırsın. Ama gereksiz veya kızgın atıpda açıklama yapmamak çok mantıksız. "Hahaha" da sıkıntılı ya. ben genelde hoşuma giden bana komik gelen şeyler için atıyorum ama "dalga geçme" amacıyla atılmış gibi algılanabiliyor.

Bu "kizgin" ve "hahahha" ifadelerini yerine uygun kullanan kitle %10'u gecmiyor. Kalani eziklikten atiyor.
Screenshot_20210331-095620_Technopat.jpg

Benim meslekte "Hahaha atmak" yazıyor ama ben bile bu toksik kitleden daha az "hahaha" ifadesi atmışımdır :D . Yapacak bir şey yok. Zaten gereksiz yere kullanmıyorum ifadeleri :) merak etmeyin.
Birazdan konuyu yine öne çıkaracağım, Moderasyon Ekibi hesabından "Öneriniz için teşekkürler, gerekli yerlere ilettik." tarzı bir mesaj bekliyorum :D.

En azından, en son raporladığımız üyeden farklı bir üyeyi raporlarken beklemeyelim.
Sosyal'de bot istilası var. Bir veya birkaç mesajda bir firmayı övüp övüp gidiyorlar.
Ekran kartım mavi ekran veriyor diyen birine, bot "Akakçe'den alabilirsin" yazmış!
Artık reCAPTCHA ne işe yarıyorsa?

Hiç ceza almadan konuya mesaj atmaya devam edebiliyorlar?
Ceza insanı forumdan soğutuyor ama bir hatası olan üyeye en azından uyarı geçmişinde gözükmeyecek şekilde bildirim gönderilmeli. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı