Sosyal'i bırakıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
10
Merhabalar sayın hocalarım.

Buradan çok bilgi öğrendim, çok bilgi dağıttım. Ancak artık bırakmam lazım.

"Niye?" diye sorarsanız;

1) Bağımlılık yaptı. Çoğu moderatörden bile fazla zaman geçiriyorum burada. Niye burada çok zaman geçirmenin kötü olduğunu kestirmişsinizdir.

2) üyelerin kalitesi düştü. Bazı üyeler cidden insanın sinirini bozmaya başladılar. Bir dandik YouTuber'ın videosuna kafayı takıp onu direten mi dersin, hakaret eden mi dersin, TurboX gibi çocukları kandırıp para çalan sistemleri öneren mi dersin, var da var.

Tam olarak gidip "Son görülme tarihi: MÖ 600" olan insanlar gibi olmayacağım. Çevrimiçi olurum ama sadece belki PC toplama konularına önerimi bırakıp bir şey yazmadan çıkarım. Yardım istemek için konu açarsam yardımcı olursanız sevinirim, belki o zaman kadar dönmüş olurum kafam eserse.

Ben sorusu olan üyeler için hangi insanları hangi kategoride etiketlemeleri gerektiği aşağıya bırakıyorum. İşinize yarar umarım.

Mavi ekran hataları: @MayCrasH
Güvenlik: @24099 @Murat5038 @26318
Oyun hataları: @Emre C @marcel'o
PC toplama: @saphary @Furisty @Sylveon @Caner Uncu @Motionless IN White @Umut 77 @Negan Smith @passat@Jang Geum'un Danji Yemeği @HABAR@fryzen @Nisannn
İnternet tarayıcıları ve gizlilik: @unnamedington @26318
Uçak ve havacılık: @Jira @painkiller
Arkadaşlık: @Jira
Linux ve oyun geliştiriciliği: @HABAR @Kerem00 @bitwise

Şu an bile konu kalabalığı yapıyor olabilirim, özür diliyorum.

Çoğu hocalarımız da bırakmıştı zaten Sosyal'i. Sayarsam destan olur, saymayayım.

Bana yardımcı olan herkese teşekkürler.

Hayatınızda başarılar diliyorum, kolay gelsin.

Görüşmek üzere...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Görüşmek üzere, ben de 5000 mesaja ulaştım ama eskisi kadar aktif olmayacağım yaz sonuna kadar, tabii ki yine fırsat buldukça forumdayım :)
Okullar açılınca da durum ne olur bilemem artık.

Görüşmek üzere hocam, sağlıcakla kalın :)
Linux ve oyun geliştiriciliği: @HABAR @Kerem00 @bitwise
Bu arada, yazılım konusunda müthiş bir bilgiye sahip değilim, "bitwise, Vavien, Jelly Beanci, Kerem00" gibi üyeler varken zaten o konular boş kalmaz merak etmeyin :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı