Sosyal'in etkileşimi düştü mü?

LeonScottKennedy

Hectopat
Daha fazla  
Forumun etkileşimi oldukça düştü mü bana mı öyle geliyor? Konu açtığımda çoğu kişi cevap verirdi, şimdi ben dahil yeni konuların çoğu 0 mesaj. En fazla 2 mesaj atılıyor. Fark eden oldu mu?

Bence düşmedi. Gayet aktif maşallah. Konuna cevap gelmiyorsa öne çıkart butonunu kullanabilirsin ya da konuyla bilgisi olan kişiler o an aktif olmadığı için cevap gelmiyor olabilir.

Etkileşim düştü diyebiliriz çünkü hiç adamakıllı konu gelmiyor ve insanlar sıkılıyor. Aynı konulardan milyonlarca var ve hala açanlarda var. Bilgili adam da kalmadı hepsi gitti.

Konu açıyoruz onaylanmıyor. Hatta bununla ilgili geri dönüş sağlanmıyor. Onaylamayan arkadaşlara söylüyorum, hayırdır sizin görüş ve ilgi alanınıza göre mi konu açmak gerekiyor? Foruma ne zaman girsem mastürbasyon konuları olmak üzere hep leş konular en üstte! Hal böyle olunca etkileşim düşük olur elbette.

Konu açıyoruz onaylanmıyor. Hatta bununla ilgili geri dönüş sağlanmıyor. Onaylamayan arkadaşlara söylüyorum, hayırdır sizin görüş ve ilgi alanınıza göre mi konu açmak gerekiyor? Foruma ne zaman girsem mastürbasyon konuları olmak üzere hep leş konular en üstte! Hal böyle olunca etkileşim düşük olur elbette.

İşte aradığım yorum :D Harbiden forumda mastürbasyon konuları bir sürü var ve hepsi onaylanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teknolojik cihazlarla ilgili konularda net bir azalma var. Ekonomininin halinden ötürü insanlar yeni herhangi birşey alamazdı. Çok değil 1-2 sene önce en az 10-15 tane güncel sistem toplama postu olurdu.

Her ne kadar diğer konular tartışılsa da burası en nihayetinde teknoloji forumu ve ana kitlesi daha çok bu konuya yönelik insanlar. Yukardaki sebeplerden ötürü bu kitle çok doğal olarak diğer konulara o kadar ilgi göstermeyince genel bir hareket azalışı oluyor.

Ben zamanında paylaşım yapmaya çalışıyordum ama hem konu onaylanmasının saatlerce sürmesinden dolayı her zaman olmasa da hem de bazen konuların onaylanmayıp hatta bu konular yüzünden ceza almamdan dolayı paylaşım yapmakta soğudum bu forumda.

Ben zamanında paylaşım yapmaya çalışıyordum ama hem konu onaylanmasının saatlerce sürmesinden dolayı her zaman olmasa da hem de bazen konuların onaylanmayıp hatta bu konular yüzünden ceza almamdan dolayı paylaşım yapmakta soğudum bu forumda.
Forum kuralları beni de sağlam soğutuyor. Aynı konudan 4 kere ceza yenir mi😃

Yeni konular

Geri
Yukarı