Forumdaki aktiflik düştü mü?

Aqff

Picopat
Katılım
20 Kasım 2020
Mesajlar
549
Çözümler
2
Beğeni olayı kalktığı için birbirini tekrar eden mesajlar atılmıyor. Beğeni kasmak için duran kişilerin çoğu girmiyordur bile. DC tayfa da sinirli olduğu için yazmıyordur diye düşünüyorum çünkü geçen baktığımda çevrimiçiydi birisi ama birkaç gündür yazmıyorlar :) Ek olarak konu dışında ki mesajların sayılmaması mesaj kasma olayını da engellediği için aktiflik az da olsa düştü evet. Gereksiz yere tekrarlayan mesajların olmaması bence daha iyi.
 

Hüseyin42

Kilopat
Katılım
21 Şubat 2015
Mesajlar
4.732
Makaleler
12
Çözümler
35
Aktiflikte problem yok, eğer gerçekten bilgi istiyen bir konu açarsan hiç cevap gelmez ama herkesin cevaplayacağı "xx firması güvenilir mi?, xx ürün vs xx ürün" tadında konu açarsan sorunun cevabı verilse bile aynı cevaplar defalarca yazılır. Forumun eski üyeleri yavaş yavaş masadan kalkıyor anlaşılan.
 
KS
N

naamikemal

Picopat
Katılım
10 Aralık 2020
Mesajlar
218
Makaleler
2
Konunu gördüm suni deri mi yoksa kumaş koltuk mu diye sormuşsun yeteri kadar öneri gelmiş. Ofis koltuğu önerisi yapanlara da sallamışsın ne desin millet? Tek konu üzerinden aktiflik çıkarımı yapmanın pek anlamı yok.


Oyuncu koltuğu ile bilgisayar toplama birbirinden çok farklı kategoriler. Bilgisayar toplama çok daha aktif ve dolayısıyla onunla ilgili daha fazla üye var. Konunuza cevap gelmediği zaman öne çıkarabilirsiniz, bilgili birisi görüp yazacaktır. Onun dışında genel aktiflikten memnunum ben.

Ya anlamadınız galiba, onu örnek verdim. Onun dışındaki konularda da hissettim düşüşü, demek ki hisseden tek ben değilim.
 

Yeni konular

Yukarı