Sosyal'in ustune oturan adam ile roportaj

Linuxginar

Gigapat
Makaleler
6
Yer
Izmir
Bugün Sosyal'in sık çöktüğünü fark etmişsinizdir, bu çökmelere neden olan T. S. (21)'i bulduk ve bir röportaj gerçekleştirdik. İsterseniz diyaloğumuza göz atalım:

+: Muhabirimiz.
-: Sosyal'in üstüne oturan T. S.
+ Merhaba efendim, ekibimiz uzun çabaları sonucu sizin Sosyal'in üstüne oturmak suretiyle işleyişini engellediğinizi tespit etmiş. Bunu neden yaptınız öncelikle?
- Daha önce yabancı film sitelerinin de üstüne oturdum, veri merkezlerine para ödüyorum bunlar için, Sosyal'de de öyle yaptım. Bedavaya yapmıyoruz biz de bunu yani.
+ Peki neden bunu yapıyorsunuz, elinize gecen ne oluyor?
- Yani kazancı olduğunu söyleyemem ama bana zevk veriyor, çoluğumun çocuğumun rızkını ben oturarak çıkarıyorum. Kaç kere arkama fan geldi bilir misiniz, çok merak ediyorsanız gösterebilirim yani!
+ Tamam efendim, hayır efendim ne yapıyorsunuz açmayın arkanızı. Anladım, para için yapıyorsunuz. Peki ilk yaptığınızda ne hissettiniz?
- Öncelikle o (

Screenshot from 2021-06-04 21-43-45.png

) Hatayı görünce zevk aldığımı fark ettim. Daha sonra bağımlılık yaptı tabii.

+ Anladım efendim, iyi günler dilerim.

Evet, Technopat araştırma ekibi olarak bugün de Sosyal'in çöküş nedenini öğrendik. Yeni işlemci buna çözüm olur umarım, işlemciden artan parayla adama maaş bağlanırsa belki vazgeçer.
Kendisinin ismini vermeyeceğimize dair bir sözleşme imzaladık, ismini sormayın biz de unuttuk çoktan.

Tarafsızlık ve haber ile kalın, iyi haftasonları.

Son düzenleme:
Ya şu konunun onaylandığı forumda "Spoiler ile" konu ile alakalı espiri yapınca 3 gün ban yedim. Ne bu şimdi mizah mı? Ne anlatıyor neye gülmemiz lazım?

-: Sosyal'in ustune oturan t. S.
+ Merhaba efendim, ekibimiz uzun cabalari sonucu sizin Sosyal'in ustune oturmak suretiyle isleyisini engelledigini tespit etmis. Bunu neden yaptiniz oncelikle?
- Daha once yabanci film sitelerinin de ustune oturdum, veri merkezlerine para oduyorum bunlar için, Sosyal'de de oyle yaptim. Bedavaya yapmiyoruz biz de bunu yani.
+ Peki neden bunu yapiyorsunuz, elinize gecen ne oluyor?
- Yani kazanci oldugunu soyleyemem ama bana zevk veriyor, colugumun cocugumun rizkini ben oturarak cikariyorum. Kac kere arkama fan geldi bilir misiniz, cok merak ediyorsaniz gosterebilirim yani!
+ Tamam efendim, hayir efendim ne yapiyorsunuz acmayin arkanizi. Anladim, para için yapiyorsunuz. Peki ilk yaptiginizda ne hissettiniz?

Kendisinin ismini vermeyecegimize dair bir sozlesme imzaladik, ismini sormayin biz de unuttuk coktan.

Tarafsizlik ve haber ile kalin, iyi haftasonlari.
Allah'ım bu kategoride bana gülmeyi nasip ettti, sonunda!

Kullanıcı adımı yasak kalkınca "Sosyal'e Oturan Adam" yapacağım.

Anlamayanlar için, sosyal bugün cok cokuyor ve ben de kurgusal olarak bunu "sunuculara oturan bir adam"in yaptigini yazdim, eglenirsiniz diye dusundum de basaramadim yine sanirim.

Hocam aslında komik ama düzgün yazılmadığı için anlaşılmıyor.

Bugün Sosyal'in sik coktugunu fark etmissinizdir, bu cokmelere neden olan T. S. (21)'i bulduk ve bir roportaj gerceklestirdik. Isterseniz diyalogumuza goz atalim:

+: Muhabirimiz.
-: Sosyal'in ustune oturan T. S.
+ Merhaba efendim, ekibimiz uzun cabalari sonucu sizin Sosyal'in ustune oturmak suretiyle isleyisini engelledigini tespit etmis. Bunu neden yaptiniz oncelikle?
- Daha once yabanci film sitelerinin de ustune oturdum, veri merkezlerine para oduyorum bunlar için, Sosyal'de de oyle yaptim. Bedavaya yapmiyoruz biz de bunu yani.
+ Peki neden bunu yapiyorsunuz, elinize gecen ne oluyor?
- Yani kazanci oldugunu soyleyemem ama bana zevk veriyor, colugumun cocugumun rizkini ben oturarak cikariyorum. Kac kere arkama fan geldi bilir misiniz, cok merak ediyorsaniz gosterebilirim yani!
+ Tamam efendim, hayir efendim ne yapiyorsunuz acmayin arkanizi. Anladim, para için yapiyorsunuz. Peki ilk yaptiginizda ne hissettiniz?
- Oncelikle o (

Eki Görüntüle 1056095

) Hatayi gorunce zevk aldigimi fark ettim. Daha sonra bagimlilik yapti tabii.

+ Anladim efendim, iyi gunler dilerim.

Evet, Technopat arastirma ekibi olarak bugün de Sosyal'in cokus nedenini ogrendik. Yeni işlemci buna cozum olur umarim, islemciden artan parayla adama maas baglanirsa belki vazgecer.
Kendisinin ismini vermeyecegimize dair bir sozlesme imzaladik, ismini sormayin biz de unuttuk coktan.

Tarafsizlik ve haber ile kalin, iyi haftasonlari.
Moderatör düzeltmeye üşenmiş. Bu arada güzel şaka.
İnşallah Şakadır okumadım.

Geri
Yukarı