Soulfire ücretsiz oldu

baph0m3t

Hectopat
Yer
Baku, Azerbaycan
Daha fazla  

1. sayfanın sağ üst tarafındaki yeşil renkli "ınstall" düğmesini tıklayın.

2. Steam Client Bootstrap'ı aç'ı tıklayın ve Steam'in oyun yükleyicisini başlatmasını ve açmasını bekleyin.

Bu olay bu oyuna özel mi yoksa diğer oyunlarda da oluyor mu? Muhtemelen olmuyordur ama yine de sorayım dedim ve neden steam sayfasında paralı iken oradan bedava alabiliyoruz? Bu bir hata mı? Bildiklerinizi cevaplarsanız sevinirim.

Bu olay bu oyuna özel mi yoksa diğer oyunlarda da oluyor mu? Muhtemelen olmuyordur ama yine de sorayım dedim ve neden Steam sayfasında paralı iken oradan bedava alabiliyoruz? Bu bir hata mı? Bildiklerinizi cevaplarsanız sevinirim.

Hocam GTA V'yi install tuşuna bastım mağaza sayfasına attı ama soulfire da direk indirme yeri geliyor yani galiba bu oyuna özel veya bu bir hata.

Bu olay bu oyuna özel mi yoksa diğer oyunlarda da oluyor mu? Muhtemelen olmuyordur ama yine de sorayım dedim ve neden steam sayfasında paralı iken oradan bedava alabiliyoruz? Bu bir hata mı? Bildiklerinizi cevaplarsanız sevinirim.
steamDB'in bir çok özelliği var. ne işe yaradığını youtube videolarıyla öğrenebilirsin. Bu özellik ise steamda tamamen ücretsiz olmuş oyunları steamdb'den öğrenebilirsin hata veya sadece bu oyuna özel bir şey değil.

Geri
Yukarı