Souls-like'lara giriş oyunu önerisi

Mivra3

Decapat
Daha fazla  
Daha önce Salt and Sanctuary ve blasphemous gibi 2D harici souls oyunu oynamadım hiç. Elden Ring ve Dark Souls serisini başlayıp bitirmeyi düşünüyorum ama DS1-2 çıkışının üzerinden çok zaman geçti ve eski bonfire sistemleri yüzünden sinir olup vazgeçerim diye Elden Ring'den başlamayı düşünüyorum. Sizce DS1'den mi yoksa Elden Ring'den mi gireyim souls-like oyunlara?

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce Salt and Sanctuary ve blasphemous gibi 2D harici souls oyunu oynamadım hiç. Elden Ring ve Dark Souls serisini başlayıp bitirmeyi düşünüyorum ama DS1-2 çıkışının üzerinden çok zaman geçti ve eski bonfire sistemleri yüzünden sinir olup vazgeçerim diye Elden Ring'den başlamayı düşünüyorum. Sizce DS1'den mi yoksa Elden Ring'den mi gireyim souls-like oyunlara?

Hocam ben ilk Sekiro ile başladım Souls oyunlarına. Sekiro o kadar zordu ki anlatamam. Ardından Dark Souls 3 oynadım ve Sekiro gibi bir oyunun üstüne hiç zor gelmedi. Şu an da Elden Ring oynuyorum 10 saat oldu ve o daha da kolay geliyor. Uzun lafın kısası tavsiyem bana göre asıl souls oyunu Sekiro dur. Sekiro oynadıktan sonra diğerlerine geçmeniz daha rahat etmenizi sağlayacaktır. Tabii Sekiro'daki hoplamalı zıplamalı şeyler diğer oyunlar da yok bu da aklınızda bulunsun.

Geri
Yukarı