Souls oyunları PC'de mi yoksa PS4'de mi oynanmalı?

swezyyy

Centipat
Yer
Cu'nun Yanı
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba herkese, sorum başlıkta yazılı fakat daha fazla detay vermem lazım. PC üzerinde performans sorunum yok. Sabit 60-58 arası oynayabiliyorum ilk iki Dark Souls oyununu, fakat Dark Souls 3'ü konsoldan oynuyorum çünkü PC kaldırmıyor. Şu ana kadar konsolda Nioh - Nioh 2 -Bloodborne - Dark Souls 3 - Sekiro oynadım. FPS takıntım yok. PC'de Dark Souls oyunları performans açısından iyi ama bazı insanların hileler veya invadeler yüzünden offline oynadığını söyledi. Bu yüzden PC'de oynamayı pek istemiyorum konsol daha rahat geliyor. Yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer online PVP veya COOP yapacaksanız Playstation'da oynamanızı tavsiye ederim. Genelde daha aktif oluyor ve PC'de ilk iki Dark Souls oyununun hile koruması çok kötü olduğu için hileler cirit atıyor.

Eğer online PVP veya COOP yapacaksanız Playstation'da oynamanızı tavsiye ederim. Genelde daha aktif oluyor ve PC'de ilk iki Dark Souls oyununun hile koruması çok kötü olduğu için hileler cirit atıyor.
Ben sadece oyunu bitirip NG+ 7'ye kasacağım pvp ve coop önemsiz benim için ne tavsiye edersiniz?

Ben sadece oyunu bitirip NG+ 7'ye kasacağım PvP ve CO-OP önemsiz benim için ne tavsiye edersiniz?

NG+7'e kasarken oyunu Online Mode'da oynayacaksanız PS4'de oynayın, eğer Offline Mode'da oynayacaksanız bir farkı olmaz istediğinizde oynayabilirsiniz. Ben iki platformda da oynadım ama PlayStation'lar Dark Souls makinesi gibi geliyor bana niye bilmiyorum. 🙂

Ng+7'e kasarken oyunu Online Mode'da oynayacaksanız PS4'de oynayın, eğer offline Mode'da oynayacaksanız bir farkı olmaz istediğinizde oynayabilirsiniz. Ben iki platformda da oynadım ama PlayStation'lar Dark Souls makinesi gibi geliyor bana niye bilmiyorum. 🙂

Bana da öyle geliyor hocam nedense souls benzeri oyunlar PS'da daha iyi geliyor. Teşekkürler yanıt için.
Bu arada PC'de hile yapmak kolay olduğu için herhalde biraz önyargılıyım.

Geri
Yukarı