Sound Blaster Cinema 2 kullanmalı mıyım?

Said Teceren

Hectopat
Herkese selamlar. Anakartım Z97 GAMING 5 modelinin böyle bir yazılımı var. Tam anlamasam da uygulama sizin ses cihazınızı seçtiğiniz Mod'a göre bazı ses ayarları yapıyor ve ayrıca bir şekilde surroundlaştırıyor. Benim kulaklığım halihazırda Surround 5.1, bu uygulamayı kullanmak benim kulaklığım için işe yarar mı? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski anakarrtımda kullanıyordum. Kesinlikle öneririm. Yapacağın ince ayarlarla berrak ve kaliteli sesle birlikte Pubg ve Rainbowda harika ses kasılıyor.
Ama bunun etkili olabilmesi için kulaklığın destekliyorsa 3.5 MM jack girişiyle kasaya bağlamalısın.

Ses sistemin veya kulaklığın kaliteli ise farkı hissediyorsun ben 5+1 ile sinemada aldığım keyifin aynısını aldım yer bile titriyordu seslerin yönü çok temiz geliyordu hiçbir ayar yapmadım ben sadece modunu değiştirip kullanıyordum CS GO'da çok temiz ses kasıyordum hemde Philips'in 50 TL'lik kulaklığı ile.😁

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı