Sound Blaster uygulaması kurulmuyor

Dengizek

Kilopat
Yer
Istanbul, Turkey
Daha fazla  
Dostlar Monster Tulpar T7 v20.5.6 ürününü aldım 2 gün önce. Sürücülerini kurarken Sound Blaster yazılımını kurdum sandım fakat kurulmamış. Tekrardan kurmayı denedim ama hata verdi.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-04-29 202423.png
    Ekran görüntüsü 2023-04-29 202423.png
    4,7 KB · Görüntüleme: 26
Rica ederim ne demek, umarım istediğiniz bölümü kazanırsınız. Şöyle söyleyeyim; bu bahsettiğim şey bir çizim programı. Dün akşam indirdim ve açıkçası çok pahalı diye maalesef crack kurdum. Crack kurarken Norton'u kapattım ama kurulumu yapınca hemen geri açıp tarama yaptırdım bir sorun çıkmadı. Programı lisanslaması için kayıt defterine Serial key gömdü. Benim sorum; bu kurduğum crackle beraber şu an sistemde bir sorun gözükmüyor ama uzun vadede PC'ye zarar verir mi? Bilgilerim çalınabilir mi? Makine mühendisi arkadaşım bunu kullanıyor o da crackli kullanıyor ve kesin PC'ye sızarlar hiçbir crack zararsız değildir diyor. RAM ve bazı donanımların, sistem boştayken bile maksimum seviyede kullanımına yol açar dedi. Şu an bir sorun yok gibi her şey PC'yi ilk aldığım gibi ama bu dediği beni endişelendiriyor biraz.

Hocam crack kullanmamaya çalısın, kullanıyorsanız da çok önemli bilgilerinizi bilgisayarda barındırmayın. Ben de fiyatlardan dolayı çoğu programı crackli kullanan birisiyim, tüm cracklere güven olmaz. Gerçekten temiz olanlar da vardır, temiz olmayanlar da vardır. İndirdiğiniz siteye de bağlı, çoğu site aldıkları bağışlardan dolayı crack yapıyor, hiç kimse durduk yere yapmıyor, eğer güvenilir bir site ise pek sorun olmaz diye düşünüyorum ama yine de her şeyi orijinal kullanmak en sağlıklısı olur.

Hocam crack kullanmamaya çalısın, kullanıyorsanız da çok önemli bilgilerinizi bilgisayarda barındırmayın. Ben de fiyatlardan dolayı çoğu programı crackli kullanan birisiyim, tüm cracklere güven olmaz. Gerçekten temiz olanlar da vardır, temiz olmayanlar da vardır. İndirdiğiniz siteye de bağlı, çoğu site aldıkları bağışlardan dolayı crack yapıyor, hiç kimse durduk yere yapmıyor, eğer güvenilir bir site ise pek sorun olmaz diye düşünüyorum ama yine de her şeyi orijinal kullanmak en sağlıklısı olur.

Kesinlikle haklısınız. Ben de her şeyin orijinal kullanılması taraftarıyım fakat ülkemizin ekonomik durumu maalesef buna elverişli değil. En basitinden bu yazılımın ücreti 100$

Bu siteden indirdim programı, indirmeden önce internetteki VirusTotal sitesinden dosyayı tarattım temiz çıktı sonra indirdim, kurulumunu yaparken antivirüsü kapattım. Yaptıktan sonra da antivirüsü açıp tüm bilgisayarı taradım, herhangi bir virüs trojan bulmadı. Sanırım yaptığım crack sağlam çıktı. Bunu anlamanın başka bir yolu var mı sizin bildiğiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı