Çözüldü Sound Blaster 6 ses gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

JesusCried

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16 GB
Ekran kartı
3050 Ti Laptop GPU
Anakart
Monster ABRA A5 v17.2
İşlemci
i5 - 11400H
Benim bilgisayarım anakart kısmında belirttiğim üzeredir. Windows 11 güncellemesi (Windows 11 yükledim yani) yaptıktan sonra ses gayet normaldi. Birden ses gitti ve gelmedi. Sorunu çözmeye çalışırken Sound Blaster 6'yı sildim ve öyle denedim. Oluyordu fakat bu sefer ses gelirken Sound Blaster 6'dan "your Audio device cannot be detected" hatası alıyordum. Bilgisayarı sürücüyü ve Sound Blaster'ı kurduktan sonra yeniden başlatıyordum sonra Sound Blaster 6 çalışıyordu ama ses gelmiyordu. Kaç kere denersem deneyim aynı hata oldu. İster Monster'ın kendi sürücüleri olsun isterse Realtek'in güncel sürücüleri olmuyordu. Ne yapabilirim?

Çözüm
Aynı şey aynı modelde başıma geldi. Realtek ile alakalı. Son sürüm kurunca bozuluyor gibi bir durum var. Şu konuyu yıldızlamışım sanırım aynı şekilde çözdüm fakat ben sadece Realtek sildim, Sound Blaster'ı silmedim diye hatırlıyorum: Çözüm: Monster laptoplarda oluşan Sound Blaster hatası

Ardından belirli bir zaman geçti ve kendisi Realtek sürücüsünü kurdu fakat bir sorun olmadı. Sonra Monster her zamanki gibi bozuldu ve değişim istedim. Yeni gelen laptopta böyle bir sorunla henüz karşılaşmadım.
Aynı şey aynı modelde başıma geldi. Realtek ile alakalı. Son sürüm kurunca bozuluyor gibi bir durum var. Şu konuyu yıldızlamışım sanırım aynı şekilde çözdüm fakat ben sadece Realtek sildim, Sound Blaster'ı silmedim diye hatırlıyorum: Çözüm: Monster laptoplarda oluşan Sound Blaster hatası

Ardından belirli bir zaman geçti ve kendisi Realtek sürücüsünü kurdu fakat bir sorun olmadı. Sonra Monster her zamanki gibi bozuldu ve değişim istedim. Yeni gelen laptopta böyle bir sorunla henüz karşılaşmadım.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı