Soundcore Life Q10 su kaçtı

wick_004

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Merhaba, yaklaşık bir yıldır kullandığım kulaklıkla bugün yürürken yağmura yakalandım. Cebime atmayı unutmuşum kulaklığımı bir anda ses kesildi bir iki kere kendisini yeniden başlatmaya çalıştı, pili bitmiştir dedim. Şarja takınca yanık kokusu geldi ve kulaklık açılmıyor. Jak kablosunu takınca problem yok ses veriyor ancak Bluetooth ile açmak istediğimde hiçbir şey olmuyor. Ne yapabilirim tamir edilebilir mi, garantiye mi göndersem elektronikçi mi bulsam?

@wick_004 Suya dayanıklılık sertifikası olmadığı için garantiye gönderirsen yenisini göndermezler. Tamir edilebilir mi konusuna gelirsek evet edilebilir çıkma bir Soundcore Life Q10 anakartı senin kulaklığın bozuk anakartı ile değiştirilebilir.

Merhaba, yaklaşık bir yıldır kullandığım kulaklıkla bugün yürürken yağmura yakalandım. Cebime atmayı unutmuşum kulaklığımı bir anda ses kesildi bir iki kere kendisini yeniden başlatmaya çalıştı, pili bitmiştir dedim. Şarja takınca yanık kokusu geldi ve kulaklık açılmıyor. Jak kablosunu takınca problem yok ses veriyor ancak Bluetooth ile açmak istediğimde hiçbir şey olmuyor. Ne yapabilirim tamir edilebilir mi, garantiye mi göndersem elektronikçi mi bulsam?
garantisi devam ediyorsa ve siviya karsi garantisi varsa garantiye yolla siviya karsi garantisi yoksa elektronikciye yollamani oneririm

@wick_004 suya dayanıklılık sertifikası olmadığı için garantiye gönderirsen yenisini göndermezler. Tamir edilebilir mi konusuna gelirsek evet edilebilir çıkma bir Soundcore Life Q10 anakartı senin kulaklığın bozuk anakartı ile değiştirilebilir.

Garantisi devam ediyorsa ve siviya karsi garantisi varsa garantiye yolla siviya karsi garantisi yoksa elektronikciye yollamani oneririm.

Garantisi devam ediyor. Yenisini göndermelerine gerek yok anakartı değiştirseler yeter. Seste bir problem yok. Kaça yapabilirler yapabilirler mi yetkili servise göndersem.

@wick_004 Garantisi devam ediyor fakat bir işe yaramaz çünkü kullanıcı hatası. Yetkili serviste anakartı değiştirirler mi değiştirmezler mi emin değilim. Çünkü değiştirebilmeleri için ayrı olarak Soundcore Life Q10 anakartının üretilmesi lazım ki üretildiğini düşünmüyorum. Zaten yaptırmaya kalksan da çok fiyat isteyebilirler. Emin değilim.

@wick_004 garantisi devam ediyor fakat bir işe yaramaz çünkü kullanıcı hatası. Yetkili serviste anakartı değiştirirler mi değiştirmezler mi emin değilim. Çünkü değiştirebilmeleri için ayrı olarak Soundcore Life Q10 anakartının üretilmesi lazım ki üretildiğini düşünmüyorum. Zaten yaptırmaya kalksan da çok fiyat isteyebilirler. Emin değilim.

Yani elektronikçiden başka bir yol yok gibi, yenisini almak istesem 2000 lira güzel ülkemde. Kulaklık çöp mü oldu yani şu anda.

Geri
Yukarı