Soundpad için ses indirme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
MP3 olarak indirin. Soundpad'de ses ekleme yeri var oradan dosyayı o klasöre atın geliyor.

İndirmene gerek yok CTRL + r ye basıp ses kaydını al sonra kaydı bitir Soundpad'e otomatik olarak ekleniyor.

Arkadaşlar Soundpad için YouTube'dan sesler buldum ama bu sesleri Soundpad'e nasıl aktaracağım?

Buradan indirebilirsin bende dün keşfettim bu siteyi.

Şu videosunda bir yoruma yanıt olarak tüm ses dosyalarının olduğu indirme linkini paylaşmış, adı dosya ile başlayan paylaşım sitesi forumda yasaklı olduğu için paylaşamıyorum:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buradan indirebilirsin bende dün keşfettim bu siteyi.

Bende toplu bir şekilde indirme yöntemi vardır diye düşünüyordum ama yokmuş mecbur bende tek tek indirdim.

Bende toplu bir şekilde indirme yöntemi vardır diye düşünüyordum ama yokmuş mecbur bende tek tek indirdim.

Biri paylaşmıştı aslında bende sonradan gördüm istersen atabilirim linki.
Buraya linki atamıyorum ama
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
bu videoda ki yorumlara bakın attığım görselde ki kişinin altına video yu paylaşan kişi paylaşmış zaten oradan indirebilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Screenshot 2022-05-29 at 11-58-56 Sound Effect - SUPRAAA - Orijinal Sound.png
    Screenshot 2022-05-29 at 11-58-56 Sound Effect - SUPRAAA - Orijinal Sound.png
    9,7 KB · Görüntüleme: 641
Biri paylaşmıştı aslında bende sonradan gördüm istersen atabilirim linki.
Buraya linki atamıyorum ama
bu videoda ki yorumlara bakın attığım görselde ki kişinin altına video yu paylaşan kişi paylaşmış zaten oradan indirebilirsiniz.

Gördüm teşekkür ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı