Soundtrack'lerini En Sevdiğiniz Oyun Hangisi ?

The Last Of Us'un duygusal müzikleri efsaneydi. Dinlemenizi ve oyunu oynamanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Buyrun bahsettiğim müzik:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Oyun cidden harika. Ps3 de oynamıştım. Yarın Psr için Batman ile GTA V i takas etcem ucuza The Last Of Us Remastered bulursam alayım :) .

Tabiki de Vice City'den Self Control :) . ''Yu teyk may self'' kontrol diye arabada dolaşır dururdum. Hatta bu müzik için kaç kez arabada bekleyip durmuştum. Bir de GTA III'te radyoda çalan Push İt to The Limit diye bir şarkı vardı onu da çok dinlerdim. Sanırım Scarface filminde de yükselme sahnesinde kullanılmıştı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tüylerim diken diken oluyor nedense ama severim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı