Source 2 güncellemesi iptal mi oldu?

CS:GO benim için bitmiştir artık. Bu kadar hile, oyunun çıkışından 8 sene geçmesine rağmen Türkiye sunucularının açılmaması(ki ben dahil çoğu kişi Steam hesabını CS:GO almak için açmıştır), eski fizik ve oyun motoru, 64 tickrate sunucular ile bence eskisi kadar zevk vermiyor. Bi source 2 bekledik o da ne olacağı belli değil.

Oyuncuları Source 2 ile öyle bir umutlandırdılar ki... İlk önce Dota II oyununa yaptıkları gibi UI yada ana menü gibi değişikliklere gittiler ki aynısı Dota II oyununa da olmuştu ardından oyun içerisinde çok büyük yenilikler geldi. İnsanların FPS durumları gözle görülür bir şekilde arttı. Oynanış çok çok daha iyi bir hal aldı (DOTA 2 İÇİN KONUSUYORUM)
Gelelim CS:GO oyununa :D İlk önce Dota II gibi UI değişikliğine gittiler. Sonra ne mi ? Kocaman bir HİÇ :D tam tersi oldu. Hileci durumu eskiye göre kat kat arttı. Oyun içi bazı ses bugları ve FPS Düşmesi gibi problemler yaşanmaya başladı.. Bana kalırsa Source 2 moturnu CS:GO ya uyarmalarını iptal etmelerindeki en büyük sebep; oyuncuların fazla beklenti içerisinde olmaları. Özellikle hileciler konusunda. Bunu kaldıramayacaklarını bildikleri içinde iptal etme yöntemine başvurdular yada erteleme. Benim fikrim böyle.

1596890577307.png

2 Aydır girmiyorum yetti artık hilelerden geçilmiyor. Düşük rütbelerde eyvallah da supreme-global elosunda bile hile geliyor. Çöp oyun. Prime falan geldi ama boş yani bir işe yaradığı yok. Arada bir faceit oynamak için arkadaşlarla girersem girerim bu saatten sonra.
4 Aydır R6S oynuyorum, 1 defa hile gelmedi karşıma. Oynadığım elo Gold bide yüksek bir eloda da oynamıyorum ona rağmen hile yok.

Eki Görüntüle 634122

2 Aydır girmiyorum yetti artık hilelerden geçilmiyor. Düşük rütbelerde eyvallah da supreme-global elosunda bile hile geliyor. Çöp oyun. Prime falan geldi ama boş yani bir işe yaradığı yok. Arada bir faceit oynamak için arkadaşlarla girersem girerim bu saatten sonra.
4 Aydır R6S oynuyorum, 1 defa hile gelmedi karşıma. Oynadığım elo Gold bide yüksek bir eloda da oynamıyorum ona rağmen hile yok.
Acaba ilerleyen günlerde ne olcak çok merak ediyorum :D Böyle boş boş güncelleme yapmaya devam edeceker mi yoksa ciddi anlamda bi çözüm yoluna varacaklar mı :D Güzelim oyunun içinden geçti Valve :D

Yoldaş maçında oynadığım 10 oyunun 6-7'si hile oluyor. Rekabetçi'de yoldaşa kıyasla biraz daha az ama gene de önemsenmeyecek kadar değil. Rank felan da farketmiyor bu arada, Globalinden tut silverına kadar her rankta hile var.

Yoldaş maçında oynadığım 10 oyunun 6-7'si hile oluyor. Rekabetçi'de yoldaşa kıyasla biraz daha az ama gene de önemsenmeyecek kadar değil. Rank felan da farketmiyor bu arada, Globalinden tut silverına kadar her rankta hile var.
Adamlar banlanmıyor ki :D Neden dürüst bir şekilde oynasınlar. Veriyolar 10 doları alıyolar wallhack aimbot neyse :D Rank kasıyolar veyahut arkadaşlarını boostluyorlar easy win

Acaba ilerleyen günlerde ne olcak çok merak ediyorum :D Böyle boş boş güncelleme yapmaya devam edeceker mi yoksa ciddi anlamda bi çözüm yoluna varacaklar mı :D Güzelim oyunun içinden geçti Valve :D
Oynamayın reis. Boş oyun ciddiyim. Düzelse bile oynamayın bu saatten sonra. Valve resmen oyuncularla ... geçiyor.
Ya sen koskocaman Valve'sın çoğu Afrika ülkelerinin piyasasından daha fazla para akışın var. Ülke diyorum ya. Bir hile sistemini sen yapamıyor musun? İmkansız birşey değil ki yapacağın. O zaman faceit gibi 3 parti yazılımlar (Faceit AC 100MB) nasıl yapabiliyor? Anca saçma sapan operasyon / kasa / UI güncellemeleri getirir.

Oynamayın reis. Boş oyun ciddiyim. Düzelse bile oynamayın bu saatten sonra. Valve resmen oyuncularla ... geçiyor.
Ya sen koskocaman Valve'sın çoğu Afrika ülkelerinin piyasasından daha fazla para akışın var. Ülke diyorum ya. Bir hile sistemini sen yapamıyor musun? İmkansız birşey değil ki yapacağın. O zaman faceit gibi 3 parti yazılımlar (Faceit AC 100MB) nasıl yapabiliyor? Anca saçma sapan operasyon / kasa / UI güncellemeleri getirir.
Çok doğru. Oyunda iuan 2.8k saatim var çok pişmanım şu kadar zamanımı bu boş oyun için harcadığıma...

Bildiğim kadarıyla evet şu an için iptal olmuş gözüküyor. Nedeni ise; atölye kütüphanesi, topluluğun yaptığı yaptığı haritaları Source 2'ye geçtiğinde bir bozukluk olmaması. Skinleri geçirebiliyorlar ancak şu haliyle geçerse haritalar bozulacak ona bir çözüm bulduklarında Source 2'ye geçeceklerini düşünüyorum. O tarih de bence 2021'in ortaları veya sonu.

Geri
Yukarı