Source 2 Motoru, Işın İzleme Teknolojisini Destekleyebilir

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Source 2 Işın İzleme

Ünlü oyun şirketi Valve, Source 2 motorunda ışın izleme teknolojisini (RTX) kullanılabilir. Valve’ın Source 2 motoru, yakın tarihli bir söylenti olarak ortaya çıkan tweet’e göre, ışın izleme teknolojisini destekleyebilecek. Source 2 is possibly getting RTX/Raytracing support. Last Artifact Beta got "Raytracing Shader" and "RTX" strings added.https://t.co/UEuBP6PEue pic.twitter.com/k6Ks1Q8DWJ — Pavel Djundik (@thexpaw) January 14, 2021 Efsane […]

Devamı: Source 2 Motoru, Işın İzleme Teknolojisini Destekleyebilir
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Acaba VALVe yine nelerin peşinde? 🧐

GabeN bir başyapıt mı hazırlıyor?

@ItsAllGoodman Ciddi mi yoksa ironi mi? Böyle bir şey olacağını pek zannetmiyorum. Oyunu Source 2'ye uyarlayabileceklerini ve bununla ilgili sıkıntı olmayacağını duymuştum. Ancak topluluk içerikleriyle ilgili (haritalar, kaplamalar vs.) çok büyük sıkıntılar çıkıyormuş. Sağlam bir kaynak varsa paylaşmanı rica ediyorum.

@ItsAllGoodman Ciddi mi yoksa ironi mi? Böyle bir şey olacağını pek zannetmiyorum. Oyunu Source 2'ye uyarlayabileceklerini ve bununla ilgili sıkıntı olmayacağını duymuştum. Ancak topluluk içerikleriyle ilgili (haritalar, kaplamalar vs.) çok büyük sıkıntılar çıkıyormuş. Sağlam bir kaynak varsa paylaşmanı rica ediyorum.
Yok hocam ironi. Geçen sene bu tarihte gelecek, şu tarihte gelelecek, haftaya kesin geliyor gibi uydurma haberler yapıldığından bir meme'e döndü artık bu. Anlayanlar gülücük atmış zaten :). "Yalancının mumu yatsıya kadar yanar" atasözünün hikayesi misali.

Yeni konular

Geri
Yukarı