South Park: The Stick Of Truth ara sahnelerde kasma sorunu

benveflütümle

Hectopat
Makaleler
1
Haritada gezinirken veya savaşırken hiç bi, kasma olmamasına rağmen ara sahnelere girdiğinde oyun kasıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

İşlemci: İntel Celeron
Ekran kartı: İntel HD Graphics 1300 olması lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şöyle bir ayar var dene istersen. Oyun içi kendi ayarları yoksa drop yiyorsundur çünkü.

2 GB RAM + 256 MB Ekran kartıyla 1440x900 çözünürlükte sorunsuz bitirmiştim.
Bazı ara sahneler sabit 30 FPS ya da daha aşağısı olabiliyor. Oyundayken kaç FPS alıyorsunuz? Ara sahnedeyken kaç alıyorsunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şöyle bir ayar var dene istersen. Oyun içi kendi ayarları yoksa drop yiyorsundur çünkü.
Onu denedim de kaydedeceğim sırada "Erişim engellendi." hatası veriyor ve kayıt etmiyor.
2 GB RAM + 256 MB Ekran kartıyla 1440x900 çözünürlükte sorunsuz bitirmiştim.
Bazı ara sahneler sabit 30 FPS ya da daha aşağısı olabiliyor. Oyundayken kaç FPS alıyorsunuz? Ara sahnedeyken kaç alıyorsunuz?
Maalesef FPS'i ölçecek herhangi bir yazılım kullanmıyorum.

Onu denedim de kaydedeceğim sırada "Erişim engellendi." hatası veriyor ve kayıt etmiyor.

Maalesef FPS'i ölçecek herhangi bir yazılım kullanmıyorum.

Videonun sahibi 100FPS aldığım halde ara sahnelerde sorun yaşadığını belirtmiş ve bunu FPS'yi sabitleyerek çözmüş. Aklıma başka fikir gelmiyor. Büyük ihtimal bilgisayar tarafından yetkilendirme vermiyor ayar değiştirmene.

Geri
Yukarı