Southpaws R5 5600 ve RX 6700 XT 1080p'de darboğaz yapar mı?

Ağzı olan konuşuyor. Etraftan duyup ezberlediklerini tekrar edip duruyorlar. O 2k kartı bu bilmem ne kartı. Çoğu AAA oyunda 1080p de 100 üzeri fps almak hala çoğu kart için zor. 2k kartı 5k kartı diye bir terim yok. Besleyebilirsen 3090 bile 1080p kartıdır. Zamanında gtx 1070 içinde 2k kartı diyorlardı. Şimdi 1080p 60 fps alabilirsen öp başına koy o kartla.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada testleri yapılmış. RDR2 de 90 fps veriyor kart. Bunun neresi 2k kartıymış ?

Ağzı olan konuşuyor. Etraftan duyup ezberlediklerini tekrar edip duruyorlar. O 2K kartı bu bilmem ne kartı. Çoğu AAA oyunda 1080p de 100 üzeri FPS almak hala çoğu kart için zor. 2K kartı 5K kartı diye bir terim yok. Besleyebilirsen 3090 bile 1080p kartıdır. Zamanında GTX 1070 içinde 2K kartı diyorlardı. Şimdi 1080p 60 FPS alabilirsen öp başına koy o kartla.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada testleri yapılmış. RDR2 de 90 FPS veriyor kart. Bunun neresi 2K kartıymış?

Attıgım PC'deki işlemci 5600X değil 5600.

Son düzenleme:
Hee tamam o zaman, uçurum varmış aralarında. Alınmaz o zaman bu sistem darboğaz yapar.

Ne dalga geçiyon hocam? Pek anlamıyorum bunlardan o yüzden söyledim.

Hocam aynı işlemciler X olan sadece fabrika çıkışı hafif ocli ve OC performansı daha yüksek fakat aynı performansa getirilebilirler 5600 OC lenirse.

Teşekkürler hocam.

Ne dalga geçiyorsun hocam? Pek anlamıyorum bunlardan o yüzden söyledim.

Teşekkürler hocam.

Hocam ne aldınız bende aynı sistemi alacağım 2K mı 1080p mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı